poodleman
02.02.17,18:12
Nazdar,dostal som jeden mobil s tým,že sa naňho pozriem,ale vyzerá to,že problém nie je s mobilom,ale niekde inde...sim karta je orange,ale pôvodne je z pevnej linky len je preložená do mobilu a problém je ten,že ak ja volám z nej na druhý mobil,číslo sa zobrazuje,ale ak niekto volá na to číslo tak vypisuje,že neznáme,kde môže byť problém? Bolo mi povedané,že predtým to fungovalo riadne,ale niečo popotláčala jedna pani. Skúšal som už aj prehodiť do iného mobilu bez zmeny. Diky moc vopred ;)
robovi
02.02.17,17:31
Zeby deaktivovana sluzba clip? Zavolaj do orangeu, ci ju ma aktivnu. Mozno mala pani rychle prsty.
viktorviktor
02.02.17,20:53
Valcake
02.02.17,21:47
..výborný link, daj vedieť či ti to pomohlo.
robovi
03.02.17,00:14
Toto nepomoze. Je to aktivacia/deaktivacia clir. On ma podla toho co pise pravdepodobne deaktivovany clip (identifikacia cisla toho, kto mi vola),. Ked mu volaju na orange kartu, nezobrazuje sa mu na nej cislo volajuceho a to nech ju ma v akomkolvek telefone. Pri clir-e by sa nezobrazovalo jeho cislo ludom, ktorym vola.
poodleman
12.02.17,18:18
Povedal som jej tiež,ale vyzerá,že nie,dala ju naspäť do pevnej linky a tam riadne zobrazuje,len v mobile nie nechápem...
robovi
12.02.17,18:49
tak nech skoci do orangeu a nech si necha vydat novu. Stoji to par drobnych a ak je to nejaka stara karta, tak jej ju vydaju zadara.