vici
10.07.06,20:36
Ahojte poraďáci, obraciam sa na Vás ohľadne jednej asi cestovnej kancelárie RESORT PROMOTIONS alebo CHARTER 2000 s.r.o.. Pozná niekto z Vás túto firmu? Čím sa vlastne konkrétne zaoberá? V jednej ankete som vyhrala poukážku na 7 dňový pobyt s partnerom v hodnote 30000 Sk, ale na to, aby som si uplatnila túto výhru žiadajú odo mňa registračný poplatok vo výške 2000 Sk, mám sa radovať z výhry alebo je to zase nejaký podfuk?
Za Vaše poznatky ďakujem, vici
M3G
10.07.06,18:45
Ahojte poraďáci, obraciam sa na Vás ohľadne jednej asi cestovnej kancelárie RESORT PROMOTIONS alebo CHARTER 2000 s.r.o.. Pozná niekto z Vás túto firmu? Čím sa vlastne konkrétne zaoberá? V jednej ankete som vyhrala poukážku na 7 dňový pobyt s partnerom v hodnote 30000 Sk, ale na to, aby som si uplatnila túto výhru žiadajú odo mňa registračný poplatok vo výške 2000 Sk, mám sa radovať z výhry alebo je to zase nejaký podfuk?
Za Vaše poznatky ďakujem, vici

vyhľadávať treba trošku

http://www.porada.sk/archive/index.php/t-11795.html

http://www.recenzie-hotelov.sk/forum.php?kam=vypiszpravu&tema=62&dotazid=1845

Inak neodporúčam sa zaoberať takýmito firmami, mne osobne volajú podobné firmy aj 3x do týždňa. Aspoň sa zasmejem.
janasv
10.07.06,18:46
O podobnych "firmach" davali reportaz na TA3. Radsej tam nechod - vraj vedia skvelo presviedcat.:eek:
Danila
10.07.06,18:47
Ak si sa už z výhry troško potušela, tak sa zmier s tým, že je to samozrejme podfuk. Mohla by som Ti tu opísať, čo všetko by nasledovalo, ale jednou vetou. Ušetri si čas a peniaze.
Melnick
10.07.06,19:28
Ahojte poraďáci, obraciam sa na Vás ohľadne jednej asi cestovnej kancelárie RESORT PROMOTIONS alebo CHARTER 2000 s.r.o.. Pozná niekto z Vás túto firmu? Čím sa vlastne konkrétne zaoberá? V jednej ankete som vyhrala poukážku na 7 dňový pobyt s partnerom v hodnote 30000 Sk, ale na to, aby som si uplatnila túto výhru žiadajú odo mňa registračný poplatok vo výške 2000 Sk, mám sa radovať z výhry alebo je to zase nejaký podfuk?
Za Vaše poznatky ďakujem, vici

Určite podfuk. A hlavne netelefonuj tam,lebo Ti príde vysoký účet za telefón. Vlani sa o tom veľa hovorilo v médiách. Počkali ako spiaci chrobák a zasa sa určite pokúšajú ľudí ošmeknúť.
Výhra je výhra a nikdy som ju nemusela prevziať za nejakú protihodnotu.
Jednoducho mi ju odovzdali a hotovo.:) :) :)
abel
10.07.06,20:23
To ja som dnes vyhrala super bankový šek od firmy Integry Direct Corp. Citujem: " BRAVÓ, pre Vás XY, Vy ste jednou, jedinou osobou, ktorá vyhrala super bankový šek na 350000.- Sk.
Nie je tu náhodou ešte niekto jeden jediný? Môžete mi blahoželať k výhre, vyhrala som nad nimi a ich super šek som hodila do koša.
M3G
10.07.06,21:01
To ja som dnes vyhrala super bankový šek od firmy Integry Direct Corp. Citujem: " BRAVÓ, pre Vás XY, Vy ste jednou, jedinou osobou, ktorá vyhrala super bankový šek na 350000.- Sk.
Nie je tu náhodou ešte niekto jeden jediný? Môžete mi blahoželať k výhre, vyhrala som nad nimi a ich super šek som hodila do koša.

Gratulujem, pozývaš na martini?;).
Chobot
11.07.06,06:14
Určite podfuk. A hlavne netelefonuj tam,lebo Ti príde vysoký účet za telefón. Vlani sa o tom veľa hovorilo v médiách. Počkali ako spiaci chrobák a zasa sa určite pokúšajú ľudí ošmeknúť.
Výhra je výhra a nikdy som ju nemusela prevziať za nejakú protihodnotu.
Jednoducho mi ju odovzdali a hotovo.:) :) :)

Nedá mi to, aby som sa nepochválil.

V apríli som si kúpil AXE Click. Práve prebiehala akcia, že keď človek poslal SMS (mohol poslať 3 z jedného čísla), mohol vyhrať HiFi zostavu, iPod, alebo kliker (z televíznej reklamy - dá sa vidieť na stránke www.axe.sk (http://www.axe.sk)). Tak som poslal prvú - nič. Druhú - že vyhrávam kliker, nech pošlem späť SMSkou adresu. Poslal som tretiu - že vyhrávam iPod, nech pošlem bloček s adresou a menom.

Týždne ubiehali a nič sa nedialo. Tak som si myslel, že zase len jeden podfuk. A pred týždňom došli 2 balíky doporučene - v jednom iPod Nano 2GB prehrávač a v druhom ten kliker. Bez akýchkoľvek poplatkov alebo podmienok prevzatia.

Takže znovu verím, že existujú aj serózne súťaže, kde proste človek vyhraje a má výhru bez akýchkoľvek ďaľších podmienok. Kto neverí, na tej stránke som medzi výhercami.
Chobot
11.07.06,06:16
Ahojte poraďáci, obraciam sa na Vás ohľadne jednej asi cestovnej kancelárie RESORT PROMOTIONS alebo CHARTER 2000 s.r.o.. Pozná niekto z Vás túto firmu? Čím sa vlastne konkrétne zaoberá? V jednej ankete som vyhrala poukážku na 7 dňový pobyt s partnerom v hodnote 30000 Sk, ale na to, aby som si uplatnila túto výhru žiadajú odo mňa registračný poplatok vo výške 2000 Sk, mám sa radovať z výhry alebo je to zase nejaký podfuk?
Za Vaše poznatky ďakujem, vici

Takýchto výhier je kopec. Ono skutočne vyhráš ten pobyt, ale až neskôr Ti povedia, že si musíš doplatiť stravu, dopravu a ostatné vedľajšie poplatky. A tiež to bude tuším viazané na pár konkrétnych hotelov, ktoré by si si neikdy z katalóvu nevybrala. Ale skús ich kontaktovať, aspoň uvidíš, čo budú chcieť.
Melnick
11.07.06,17:15
Nedá mi to, aby som sa nepochválil.

V apríli som si kúpil AXE Click. Práve prebiehala akcia, že keď človek poslal SMS (mohol poslať 3 z jedného čísla), mohol vyhrať HiFi zostavu, iPod, alebo kliker (z televíznej reklamy - dá sa vidieť na stránke www.axe.sk (http://www.axe.sk)). Tak som poslal prvú - nič. Druhú - že vyhrávam kliker, nech pošlem späť SMSkou adresu. Poslal som tretiu - že vyhrávam iPod, nech pošlem bloček s adresou a menom.

Týždne ubiehali a nič sa nedialo. Tak som si myslel, že zase len jeden podfuk. A pred týždňom došli 2 balíky doporučene - v jednom iPod Nano 2GB prehrávač a v druhom ten kliker. Bez akýchkoľvek poplatkov alebo podmienok prevzatia.

Takže znovu verím, že existujú aj serózne súťaže, kde proste človek vyhraje a má výhru bez akýchkoľvek ďaľších podmienok. Kto neverí, na tej stránke som medzi výhercami.
Veľký súhlas.
Minulý týždeň si syn vo Vúb zriadil účet. Nič sa nedialo. Len dnes išiel niečo uhrádzať a pani ,ktorá mu ten účet vybavovala sa ospravedlňovala,že mu zabudla dať "výherný žreb." On totiž bol naozaj výherný-syn priniesol domov stolový ventilátor. Viac by sa síce potešil autu ale ventilátor tiež poteší./aj keď už 2 máme/
Ale som mu povedala: zapni ventilátor ,zatvor oči a mysli si že máš kabriolet.:D :D :D :D
Nika
11.07.06,17:21
Veľký súhlas.
Ale som mu povedala: zapni ventilátor ,zatvor oči :D :D :D :D

alebo : on ti už ten kabriolet vyfúka z hlavy :D :D :D
Orim
12.07.06,18:45
Ja v tom vidím podfuk
Zdeni
13.07.06,18:56
Neviem, či nie som troškumimotemy , o výhru sa tu nejedná, ale podfuk tu cítim. Dneska prišiel za mnou jeden podnikateľ, čo mu robím účto. a hovorí:
bola za mnou jedna pani a ponúkala mi výmenu peňazí za lepší kurz ako banka. Teda ak niekomu fakturujem v EUR, alebo CZK tak banka prepočíta kurzom toho dňa a hotovo. Ona mu slubovala omnoho lepší kurz, ale musel by na svoju faktúru uviesť ich číslo účtu, teda odbrateľ nezaplatí jemu, ale tej firme, a tá by mu vraj peniaze do 2-týždňov poslala s tým super kurzom. Podotýkam, že minule sa jednalo o 50 000 tis. EUR. Dali by ste si poslať 1,9 mil. niekomu inému? Stalo sa aj vám také niečo? :confused: :eek:
Melnick
13.07.06,19:10
Neviem, či nie som troškumimotemy , o výhru sa tu nejedná, ale podfuk tu cítim. Dneska prišiel za mnou jeden podnikateľ, čo mu robím účto. a hovorí:
bola za mnou jedna pani a ponúkala mi výmenu peňazí za lepší kurz ako banka. Teda ak niekomu fakturujem v EUR, alebo CZK tak banka prepočíta kurzom toho dňa a hotovo. Ona mu slubovala omnoho lepší kurz, ale musel by na svoju faktúru uviesť ich číslo účtu, teda odbrateľ nezaplatí jemu, ale tej firme, a tá by mu vraj peniaze do 2-týždňov poslala s tým super kurzom. Podotýkam, že minule sa jednalo o 50 000 tis. EUR. Dali by ste si poslať 1,9 mil. niekomu inému? Stalo sa aj vám také niečo? :confused: :eek:

Zdeni a práve kvoli takýmto obchodom sme povinní mať vypracovanú takúto smernicu.:D :D :D
http://www.porada.sk/t11453-p5-kontrola-finannej-polcie.html
Zita5
13.07.06,19:13
Zdeni a práve kvoli takýmto obchodom sme povinní mať vypracovanú takúto smernicu.:D :D :D
http://www.porada.sk/t11453-p5-kontrola-finannej-polcie.html


Majka ale brušáky ignorovať ...zabudla si upozorniť .:p
Melnick
13.07.06,19:16
Majka ale brušáky ignorovať ...zabudla si upozorniť .:p

Nóóóóóóó Zitka v mojom podaní by boli véééééééľmi zaujímavé.:D :D :D
To by možno boli aj dve pokuty.:D :D :D
/viac smejúceho smajla nemám/
Zita5
14.07.06,10:19
Nóóóóóóó Zitka v mojom podaní by boli véééééééľmi zaujímavé.:D :D :D
To by možno boli aj dve pokuty.:D :D :D
/viac smejúceho smajla nemám/

Mám pocit , že by sme si mohli tie tanečky nacvičiť ............a bude čistý register pokút .:p :p :p :p
Melnick
14.07.06,11:09
Mám pocit , že by sme si mohli tie tanečky nacvičiť ............a bude čistý register pokút .:p :p :p :p
Žeby jeden z kultúrnych programov na budúcich Krahuliach?
abel
16.07.06,07:12
Žeby jeden z kultúrnych programov na budúcich Krahuliach?
Krahule sú ďaleko a možnosť akejkoľvek kontroly, kde by sa brušné tance mohli využiť, hrozí kedykoľvek. Navrhujem neplytvať časom a začať pri prvej príležitosti http://www.porada.sk/showpost.php?p=273365&postcount=668 :D
zdeno.k
16.07.06,07:43
Ahojte poraďáci, obraciam sa na Vás ohľadne jednej asi cestovnej kancelárie RESORT PROMOTIONS alebo CHARTER 2000 s.r.o.. Pozná niekto z Vás túto firmu? Čím sa vlastne konkrétne zaoberá? V jednej ankete som vyhrala poukážku na 7 dňový pobyt s partnerom v hodnote 30000 Sk, ale na to, aby som si uplatnila túto výhru žiadajú odo mňa registračný poplatok vo výške 2000 Sk, mám sa radovať z výhry alebo je to zase nejaký podfuk?
Za Vaše poznatky ďakujem, vici


Já osobne takéto anketové nezmysly hned hadžem do koša. Sú to všetko podvody.
Paula
16.07.06,08:09
Já osobne takéto anketové nezmysly hned hadžem do koša. Sú to všetko podvody.

Tak tak tak. Ja ich ani nečítam. Dobrá duša dala ku schránkam v baráku krabicu, do ktorej pri lustrovaní pošty ihneď statočne hádžeme všetky reklamné i nereklamné plátky a školopovinné deti majú zber vždy pripravený.
Marianna01
16.07.06,18:31
Ja sa pridám k Chobotovi s výhrami - manželov kolega odpoveďami na rôzne súťažné ankety a hry povyhrával dosť veľa vecných cien, napadá ma momentálne len hroský bicykel, ale bolo toho veľa.
elwis
08.06.08,19:16
Ja sa tiez pripajam k chobotovi, bo ja som dokonca aj s nimi na dofci bol a poviem vam, ze paradka...:-)
dabel
11.06.08,09:03
Ahojte poraďáci, obraciam sa na Vás ohľadne jednej asi cestovnej kancelárie RESORT PROMOTIONS alebo CHARTER 2000 s.r.o.. Pozná niekto z Vás túto firmu? Čím sa vlastne konkrétne zaoberá? V jednej ankete som vyhrala poukážku na 7 dňový pobyt s partnerom v hodnote 30000 Sk, ale na to, aby som si uplatnila túto výhru žiadajú odo mňa registračný poplatok vo výške 2000 Sk, mám sa radovať z výhry alebo je to zase nejaký podfuk?
Za Vaše poznatky ďakujem, vici
Dnes mi volali z Resort promotions ze som vyhral zajazd bud v kakusku pre 4 osoby alebo na kanaroch pre dve osoby v ratane leteniek. Ze len 12 ludi zo slovenska vylosovali!! Nutia ma prist aj spriatelkou ze je to podmienka!! Priatelka pracuje v zahranici ale ze musi prist aj tak osobne nestaci im ani notarsky overene splnomocnenie na prevzatie vyhry a MUSI prist osobne. Nadiktovali mi nejaky kod TM-XXX s tym ze na zaklade toho si vyzdvihnem vyhru. Na otazku ci je to niecim podmienene sa panicka skoro urazila ze samozrejme ze zo zakona nemoze byt vyhra nicim podmienena!!! Dala mi na seba mobil ktory samozrejme ma len odkazovu sluzbu. Tesim sa na stretnutie s nimi. Pojdem si ich vychutnat. Oslovujem zaroven tie mena ktore tu hovorili o zajazdoch s touto spolocnostou aby sa mi ozvali a chcem sa s nimi stretnut osobne. Ak skutocne taki existuju tak sa verejne ospravedlnim firme ) Aj ked zatial im ôverim" ved ma este mozno "neoklamali" Ale kazdopadne nutit niekoho prist zo zahranicia bezohladne a nestaci ani notarske splnomocnenie co si ymslim ze je platny doklad aj na ovela silnejsie ukony je minimalne poodozrive.