liliana333
09.02.17,13:21
Dobry den, ku dnu 31.1. mi skocil prac. pomer. O par dni na to sa konala inventura, kde sa nakoniec zistilo manko. Zamestnavatel ma teraz nechce vyplatit pritom kolegovia pritomni na inventure dostali mzdy, ma na to pravo mne ako jedinej nevyplatit z dovodu ze uz tam nepracujem? Hmotnu mame vsetci podpisanu, ale ako som sa dozvedela je neplatna lebo je na nej min. mzda a co viem, pri hmotnej zodp. by mala byt mzda 1,2 nasobku minimalnej. Ale chcem sa opytat ako sa mam domahat svojej mzdy? Predpokladam, ze mam na nu narok. Kam sa obratit? Dakujem za rady
dmc
09.02.17,12:52
Vymáhať škodu môže...........ALE - oznámil ti výšku škody a uzavreli ste dohodu o zrážke zo mzdy ??????



Zamestnávateľ nemôže sumu náhrady škody, ktorá pripadá na zamestnanca, zraziť zo mzdy zamestnanca bez dohody o zrážkach zo mzdy, Zákon umožňuje zamestnávateľovi vykonávať zrážky zo mzdy na preddavky na daň ako aj zrážky iných súm, ktoré sú presne uvedené v § 131 Zákonníka práce, ale na základe tohto ustanovenia nie je možné zamestnancovi zraziť zo mzdy sumu náhrady škody len na základe rozhodnutia zamestnávateľa, bez dohody so zamestnancom.

Ak zamestnávateľ nevyplatí určitú časť mzdy, či už z dôvodu náhrady mzdy alebo z akéhokoľvek iného dôvodu, zamestnanec sa môže domáhať vyplatenia dlžnej sumy okrem iného aj súdnou cestou.

http://karierainfo.zoznam.sk/cl/1000170/1354365/Moze-zamestnavatel-zrazit-manko-zo-mzdy-zamestnanca-




Nevyplatenie mzdy a odstupného je TRESTNYM ČINOM.


§ 214 Nevyplatenie mzdy a odstupného

(1) Kto ako štatutárny orgán právnickej osoby alebo fyzická osoba, ktorá je zamestnávateľom, alebo ich prokurista nevyplatí svojmu zamestnancovi mzdu, plat alebo inú odmenu za prácu, náhradu mzdy alebo odstupné, na ktorých vyplatenie má zamestnanec nárok, v deň ich splatnosti, hoci v tento deň mal peňažné prostriedky na ich výplatu, ktoré nevyhnutne nepotreboval na zabezpečenie činnosti právnickej osoby alebo činnosti zamestnávateľa, ktorý je fyzickou osobou, alebo vykoná opatrenia smerujúce k zmareniu vyplatenia týchto peňažných prostriedkov, potrestá sa odňatím slobody až na tri roky.

Trestné oznámenie môžete podať na ktoromkoľvek oddelení Polície alebo priamo na prokuratúru.
liliana333
09.02.17,13:06
Vyska skody oznamena, ale nic som nepodpisala. U nas to je tak, ze proste nevyplati, aj ked by nebola podpisana zrazka zo mzdy. Ak by bol zamestnavatel fer, stiahol by kazdemu z nas zo mzdy, pride mi nefer, ze mne ju neda ako jedinej lebo som skoncila pracovny pomer.
dmc
09.02.17,13:08
dopusta sa Trestneho cinu - pisomne ho vyzvite na vyplatenie mzdy v lehote urcenej podla Vas. Potom podajte trestne oznamenie