luebchenko
09.11.04,15:07
Je to v OLYMPE možné? Ak áno, kde? Ďalšia závisláčka na Porade vás zdraví.
vladan
09.11.04,14:11
Je to v OLYMPE možné? Ak áno, kde? Ďalšia závisláčka na Porade vás zdraví.
myslím že to nie je možné ... podrobne som to nehľadala, lebo to nebolo pre mňa životne dôležité, ale túto evidenciu som kedysi robila ručne ...
sway
18.11.04,08:09
Je to v OLYMPE možné? Ak áno, kde? Ďalšia závisláčka na Porade vás zdraví.

Dá sa to v zložke mzdy pri tvorbe výplaty takto:
dáš pridaj zložku mzdy - mzdovú položku 140 mzda za nadčas, zadáš ktorý deň, keď na ňom máš kurzor tak pravým tl. myši sa ti vysvieti kolonka kde dáš počet hodín a ten ďeň ti ostane vysvietený. Počet hodín sa ti objaví aj v dolnom rohu tabuľky - počet hodín,predtým zadáš nulovú tarifu v sk,- tak bude vykazovať nulový nadčasový príspevok čo sa týka sumy, ale evidenciu hodín budeš mať a vytlačíš si ju v Evidencia pracovnej doby dokument "rozpis pracovnej doby po zamestnancoch". skús mne to ide. :o
luebchenko
18.11.04,12:00
Sway díky moc, funguje to! Len mi teraz nie je jasné, ako postupovať pri čerpaní náhr. voľna - napr. pracovník ma 8 hod neplatený nadčas (zaevidovaný podľa tvojho návodu), ďalší mesiac odpracuje namiesto 21 dní len 20 - ten jeden deň je to čerpanie - zaplatím mu plný počet - t.j. 21 dní, ako vymažem z tej evidencie ten jeden deň? Dám znamienko - s tým istým postupom, ako pri zaznačení toho nadčasu?
sway
19.11.04,08:18
no s mínusovým znamienkom to nijako nefunguje, keď môžem poradiť tak si sprav v exel tabuľku kde si vypíš z Omega nadčasy a ich čerpanie si musíš evidovať v exel tabuľke. To si potom vždy prilož k danému mesiacu do výplat.
možno sa to dá aj v OLYMP, keď budem mať čas skúsim to, momentálne mám moc robotky, zatiaľ mi to nijako neišlo. ozvem sa ak sa mi to podarí.