počítač
11.07.06,09:42
Ahoj!
Mohli by ste mi poradiť?
Zamestnanec bol v roku 1997 evidovaný na ÚP.Započítava sa mu toto obdobie do odpracovaných rokov?Možno si to zle pamätám ale istý čas to bolo tak že niektoré roky keď bol evidovaný sa nezarátavali.
katkaj
11.07.06,07:44
Ahoj!
Mohli by ste mi poradiť?
Zamestnanec bol v roku 1997 evidovaný na ÚP.Započítava sa mu toto obdobie do odpracovaných rokov?Možno si to zle pamätám ale istý čas to bolo tak že niektoré roky keď bol evidovaný sa nezarátavali.

Nepamätám si že by sa evidencia na ÚP nezarátavala do odpracovaných rokov
Paula
11.07.06,07:48
Ahoj!
Mohli by ste mi poradiť?
Zamestnanec bol v roku 1997 evidovaný na ÚP.Započítava sa mu toto obdobie do odpracovaných rokov?Možno si to zle pamätám ale istý čas to bolo tak že niektoré roky keď bol evidovaný sa nezarátavali.
Pozri bod č.9:
http://www.porada.sk/t23242-zapoeitanie-odpracovanych-rokov-na-ureenie-vymery-dovolenky-103-zakonnika-prace.html
Zita4
11.07.06,10:24
Ahoj!
Mohli by ste mi poradiť?
Zamestnanec bol v roku 1997 evidovaný na ÚP.Započítava sa mu toto obdobie do odpracovaných rokov?Možno si to zle pamätám ale istý čas to bolo tak že niektoré roky keď bol evidovaný sa nezarátavali.
Možno si to mýliš s tým, že voľakedy sa evidencia na úrade práce počítala do odpracovaných rokov na starobný dôchodok.