Michaela88
12.02.17,15:59
Ahojte, rada by som sa popytala ohladom materskej, som zamestnana vyse dva roky v jednej firme, momentalne som v 13tt a som viac u lekara ako v praci. Termin porodu mi vychadza az na koniec augusta, na matersku by som teda mala nastupit na konci juna max v polovici jula, uz v tedy mi zacne byt vyplacana materska? Alebo az po narodeni dietatka? Ako je to v pripade ked s odchodom na matersku dam aj vypoved a ako ked ostanem v pracovnom pomere? Dakujem za radu :)
veronikasad
12.02.17,15:08
Pokiaľ máš rizikové tehotenstvo, môže ti ošetrujúci lekár vystaviť PN s nárokom na nemocenské, ktorá môže trvať až do nástupu na materské.

Vymeriavacím základom pre výpočet nemocenského aj materského ide príjem z roku 2016.

Pokiaľ máš zmluvu na dobu neurčitú, nežiadaj o ukončenie prác.pomeru pred nástupom na MD, ani počas RD, lebo ti nebude trvať poistenie v nezamestnanosti a po ukončení poberania rodičovského príspevku ti nevznikne nárok na dávku v nezamestnanosti
Michaela88
14.02.17,17:04
Dakujem za radu :) ale vraj ak nedam vypoved, musim sa po pol roku vratit do prace ci ako, a kedze sa stahujem z mesta, vratit sa uz neplanujem, co v takom pripade?
Katy a R
14.02.17,17:06
Len si ty nedávaj výpoveď sama - a nepočúvaj ... že "vraj" ;)
veronikasad
14.02.17,17:37
Mesiac pred skončením materskej dovolenky požiadaj zamestnávateľa o poskytnutie rodičovskej dovolenky do 3 rokov veku dieťaťa. Ak by si si medzitým našla prácu v mieste bydliska, až potom žiadaj o ukončenie prác.pomeru. Ani to však nie je nutné, môžeš mať dva pracovné pomery súčasne...
veronikasad
14.02.17,17:43
Nezabudni sa po skončení materskej dovolenky ( ukončení poberania materského zo sociálnej poisťovne) prihlásiť v sociálnej poisťovni na dôchodkové poistenie platené štátom za osoby starajuce sa o dieta do 6 rokov veku. Nedá sa prihlásiť spätné.