Sionel
13.02.17,13:56
Uvazujem nad zmenou odborneho casopisu, lebo tie, co mam teraz sa mi len kopia nevybalene, a nie som sama. Informacie v nich nie su casto aktualne. Privitala by som vase tipy, ako to riesite vy. Zaciatkom roka si platim skolenia, ale pocas roka nemam cas studovat casopisy, ale radsej by som si zaplatila nejaky portal, kde funguje vyhladavanie a hlavne kde mi bude pravidelne chodit na mail suhrn zmien, ktore presli rokovanim vlady+strucny dopad na podnikatelsku sferu. Dakujem.
c.s.i.
13.02.17,14:07
http://www.uad.sk na účtovníctvo
http://www.mup.sk na mzdy

my sme vcelku spokojní
Dáša_
13.02.17,14:25
no, ja som úspešne všetky publikácie odhlásila. A pravidelne sledujem asi iba poradu. Teda s predplateným drakom :D Mám pocit, že tu je ešte stále toľko účtovníkov, že každá zmena, ktorá beží sa tu šuchne.... Ale možno som nenáročná :D
Janiela
13.02.17,17:56
Tiež som nič lepšie okrem Porady nenašla.
Sionel
14.02.17,08:19
Dakujem.. Drak je pre mzdarov, ako sledujete zmeny v ostatnych oblastiach (DPH, dan z prijmu, PZS, BOZP, OOU, a najnovsie transf. ocenovanie)? Kazdy den si precitate najnovsie prispevky na Porade v rubrike Dane a uctovnictvo? Lebo ja som momentalne na RD, takze dat vyse 500 € rocne na elektronicky pristup na UAD + nejake videoskolenia si nemozem dovolit..
Janiela
14.02.17,09:26
aj autora je super :)
Sionel
14.02.17,11:46
Ta Autora.sk sa mi pozdava asi najviac, nieco take som potrebovala. Ved ked ma nieco zaujima, tak si objednam publikaciu k danej problematike. A ako riesite servis/odborne poradenstvo? Lebo autora.sk ho nema, pod clankami je sice moznost komentovat, ale nie som predplatitel, takze nevidim, do akej hlbky sa ide v diskusii a ci tam autor reaguje aspon na zakladne otazky, ak je mi nieco nejasne.
mmonika587
15.02.17,08:50
...softwér od KROS -u nám posiela pravidelne úpravy a pripomienky,na email,majú hot-line...
Dav
15.02.17,09:10
Na upozornenie o zmenách je dobrý Verlag Dashofer. Majú rôzne internetové noviny, v ktorých oznamujú zmeny priamo na e-mail. Ostatné služby od nich nevyužívam, lebo sú drahí a nie vždy presní. Finančná správa má svoj spravodaj, tiež zasiela na email.
Na normálne fungovanie mám Draka na mzdy a Autoru. Ďalšia časť informácií -Porada, FB, Tiež firmy, ktoré organizujú školenia, posielajú ponuky k aktuálnym zmenám.