kopretinka
14.02.17,23:45
dodatočne prikladám video,prišla som len po 2,13 ďalej som nevládala,ostalo mi zle.Sú to autentické zábery zo strieľania na zver,z kamery priamo na zbrani.Kto to dopozerá,môže sem do komentu dopísať.....
https://www.youtube.com/watch?v=R1upalrhkAM
buchač
15.02.17,07:29
...a jeden nenávistný sa už ozval.
Som teda fest zvedavý, že koľko neobjektívnych sa ešte bude realizovať.

Nech to moderátor dá ako debatu (alebo kukučka zmení)...pokecáme na hentú tému.

Lebo vyjadriť sa len na základe nejakých pár bodov (vysoko tendenčných) a aj podpísať je trochu od veci.
kopretinka
15.02.17,14:18
""buchač
Príspevkov
1
Videní
151
Re: petícia za reguláciu poľovníctva
To chceš rozvíriť debatu alebo chceš už rovno podpísať ?
Nuž tak poviem.
Nie som síce poľovník, ale na určité debaty je potrebné niečo o poľovníctve aj vedieť.
Podpísať rozhodne nemienim,...
.a jeden nenávistný sa už ozval.
Som teda fest zvedavý, že koľko neobjektívnych sa ešte bude realizovať.

Nech to moderátor dá ako debatu (alebo kukučka zmení)...pokecáme na hentú tému.

Lebo vyjadriť sa len na základe nejakých pár bodov (vysoko tendenčných) a aj podpísať je trochu od veci.""

žiadala som ťa? čo sa serieš do všetkého? nemieniš,tak nepodpisuj!!!
sraľo dostal dve mínusky tak vymazal.keď si taký frajer,tak čo vymazávaš?
buchač
15.02.17,17:05
Zopakujem ešte raz.

DAJ to ako debatu, pokecáme....TY dáš argumenty, ja tiež.
LENŽE produktívnej diskusie sa ja nedočkám...to by som veľa chcel.
----------------------------------
Výmaz robím len vtedy, ak sa niekto zrealizuje okamžite. Bez prečítania príslušných linkov a iných objektívnych dôvodov. Zadrbe neužitočné a tým pádom je to vyhodnotené po pár negatívnych hodnoteniach ako spam....
Toto nastavenie považujem za nedemokratické !!!

Ja a sraľo ?
Ty sa čo onačíš do mňa ?
Ty mieniš, tak podpisuj...ale nechaj na iných, nech sa rozhodnú, nedávaj ako stupídnu tému....nerozohrávaj hry na city.

Mimochodom...táto petícia nebude mať tak skoro potrebný počet hlasov, teda ak vôbec.
-----------------------------------
....a ozaj....v podstate celý rok sa pohybujem v lone prírody, v spoločnosti poľovníkov a aj zveriny.
VŽDY viac ako TY !!!
Poľovníkov pár...zveriny plné lesy. Jelenia, diviačia, rys, ba dokonca medveď a aj vlčie svorky.
----------------------------------
Ten dilino = autor petície je iný level.
Hovno vie o zverine samotnej...jeho prioritou je len fotenie prírody a serie ho, že nie všade a do každého revíru sa môže dostať.

Ešte ani len petíciu nevie poriadne spísať.
Názov je o regulovaní poľovníctva a v texte píše len o vlkoch.
Nehovorím ani len o spomínaných psychotestoch..."Požadujeme zavedenie psychotestov pre poľovníkov."....by si mal preštudovať zákon a bol by v obraze.
-----------------------------------
Tak čo ? Stačí ? Alebo ešte niečo iné máš proti mojej osobe ?
Ak si nervózna, prežúvaj kamienky...vraj to pomáha.
Alebo skús popremýšľať, či sa Ti oplatí (tvoje slová) srať do témy, ktorej ale vonkoncom a absolútne nerozumieš.
====================

Ja viem, kuwa, ja som iný.
Žiadne ťuťuli a muťuli odo mňa nečakajte...odo mňa len pravdu do ksichtu...


P.S.:
...a včul môže mentorovačno - inšpekčno - eticko - hejterská jednotka Porady nabehnúť a realizovať sa s nesúhlasným.
Toto už nevymažem...
kopretinka
15.02.17,18:27
buchač,ja nepotrebujem o ničom diskutovať,toto tu nebolo dané na diskutovanie,toto tu je zdieľaný link,ak si si nevšimol.
Svoje rady ohľadne nervozity aplikuj na seba láskavo,lebo sa mi zdá,že jediný nervózny si tu ty,lebo nemôžeš diskutovať,lebo nikto nestojí o diskusiu s tebou.
Končím.
Ak chceš diskutovať,založ si vlastnú tému.
buchač
15.02.17,18:37
Nepotrebuješ alebo nechceš, lebo nevieš - nemáš argumenty ?

Toto nebolo dané na diskutovanie ?
Tak daj do takej témy, ktorú okamžite uzavrieš...to aby nebolo možné sa k nej vyjadriť.
Lebo tu je možnosť odpovedať, tak som odpovedal - komentoval - vyjadril sa.

To akože kde je v Eikete Porady napísané, že sa jeden nesmie vyjadriť ?
-------------------------------

Ten holandský oný (akože moderátor) ma nasral svojho času dostačne...považujem za odpad, spodinu. Nemá čo robiť na tej funkcii.

Zatiaľ si Ťa vážim sťa moderátorku Porady, aj tie názory sú vcelku (mnou) akceptovateľné.
Nerád by som zmenil postoj.

Takže končím radšej na hento...nemá význam gradovať situáciu.
afrikánka
15.02.17,22:09
buchač, prečo stále atakuješ istého mladého moderátora....???
Zamyslel si sa niekedy, kde vy dvaja stojíte generačne? Je nevhodné, aby si ho pri každej príležitosti nenávistne napádal a zhadzoval.
Odpad, spodina....aké slová to používaš, nevychoval si ho.... Určite majú rodičia z neho radosť, vyštudoval, založil rodinu, má dobrú prácu.
Pouvažuj prosím, nad svojím chovaním, veď to sa v poslednej dobe už nedá čítať!
buchač
20.02.17,18:51
Predsa len zareagujem.
Kopretinke som poslal nasledujúci link, ale nejak som odpoveď nedostal.

Henten bod je dôležitý !!!

Verejne odsudzujeme video publikované pánom Viktorom Čechom zverejnené online na YouTube 16.2.2017, ktoré využíva zábery natočené mimo územia Slovenskej republiky s loveckou tematikou, ktoré nie sú v súlade s aktuálnou legislatívou platnou na Slovensku. Máme za to, že cieľom tohoto videa je manipulácia verejnej mienky a očierňovanie poľovníctva, ktoré nevedie k žiadnemu zlepšeniu situácie a aktívne limituje možnosti otvoreného dialógu medzi širokou verejnosťou, ochranárskou a poľovníckou komunitou.
*Pôvodné video na ktoré som pri vytváraní úvodného znenia petície narážal bolo stiahnuté a boli z neho odstránené zábery, ktoré boli natočené zjavne na iných kontinentoch. Nová verzia bola nahratá dnes (17.2.2017) a je dostupná na adrese:
https://www.peticie.com/limitacia_ochranarskych_zdruzeni

--------------------------------------
Nie je všetko zlato, čo sa blyští...anie všetko je tak, ako je podávané.

Kopretinka a aj ostatní "informovaní" ...takže, čo vy na to ?