sam3
15.02.17,15:18
Nie som v obraze, nakolko BOZP nie je pod mojou zastitou, ale potrebovala by som sa dostat k info, ci hluk je aj nadalej vyluceny z povinnosti zamestnavatela posielat dotknutych zamestnancov na rekondicne pobyty. Ak nie je vyluceny, tak prosim o info odkedy nie.
misomiso
15.02.17,14:42
Neviem na to zodpovedne odpovedat, ale ked nad tym tak logicky rozmyslam, tak ak by bola takato povinnost, tak potom aj slovenske restauracie by mali mat povinnost posielat zakaznikov na rekondicne pobyty vzhladom na to, ako ich vystavuju hluku z pustenych radii....
sam3
15.02.17,14:45
to nestaci :) to nie je taky hluk, ktory by meranim spadol do tretej kategorie.
Vrdihlav
18.05.17,08:48
Podľa novej úpravy sú zamestnávatelia povinný zabezpečiť rekondičný pobyt pre zamestnancov exponovaných hluku, ak sú vyhlásení v 3. alebo 4. kategórii rizika. Táto právna norma nadobudla účinnosť od 1.7.2013. To znamená, že zamestnanci, ktorí sú zaradení rozhodnutím RUVZ do rizika hluk, musia absolvovať rekondičný pobyt po 5 rokoch ak sú zaradení do kategórie rizika 3 (od 1.7.2018) a po 4 rokoch (od 1.7.2017) ak sú zaradení do kategórie rizika 4. (Zákon 124/2006 Z.z. - §11)

Náklady na rekondičný pobyt je povinný uhrádzať zamestnávateľ a rátajú sa ako daňovo odpočítateľná položka. Rekondičné pobyty nie je možné hradiť zo sociálneho fondu, pretože náklady na rekondičný pobyt musí hradiť zamestnávateľ. Náklady na rekondičný pobyt pre kategóriu 1. a 2. je možné hradiť zo sociálneho fondu, ak je to dohodnuté v kolektívnej zmluve.