Mario
11.07.06,19:42
Ahoj mili poradcovia uz som tu pisal ale nedostal som odpoved,je tam toho asi dost,potreboval by som len na jednu vec-chel by som dovazat oblecenie znacky umbro z krajiny EU,potrebujem aj nejake povolenie priamo od vyrobcu,ale staci to "len kupit a potom predat" ?
za odpovede vam moc dakujem,a pekny den
Marína
11.07.06,18:29
Ahoj mili poradcovia uz som tu pisal ale nedostal som odpoved,je tam toho asi dost,potreboval by som len na jednu vec-chel by som dovazat oblecenie znacky umbro z krajiny EU,potrebujem aj nejake povolenie priamo od vyrobcu,ale staci to "len kupit a potom predat" ?
za odpovede vam moc dakujem,a pekny den Mario, myslím si, že to závisí od výrobcu. Ten si môže určiť(podpísať zmluvu), že daná FO alebo PO bude výhradným distribútorom jeho výrobkov v danej krajine alebo oblasti. Býva to u známych a osvedčených značiek. Umbro nepoznám. Ak sa výrobky tejto značky dajú zakúpiť vo veľkoskladoch, tak nemáš problém s ich nákupom a následným predajom.
Mario
12.07.06,17:00
Dakujem,mam vybrane ešte dalšie 2 značky keby to nešlo.ešte raz dakujem Mario
Ewonne
24.07.06,10:37
Prosím o radu: Manželia obidvaja SZČO, je výhodnejšie vytvoriť s.r.o. alebo nejakú inú formu PO alebo jeden z manželov ukončí podnikanie a druhý ho zamestná ?