JanulkaP
21.02.17,20:43
mám otvorené zdravotnícke zariadenie v odbore fyzioterapia, chcela by som zaslať informačný list lekárom v okolí, že sa tomuto venujem, a teda konkrétne na čo sa zameriavam vo fyzioterapii, je to v súlade so zákonom, aby som tým neobťažovala dotyčného? čítala som, že v elektronickej komunikácii si zadávateľ musí vyžiadať súhlas do príjemcu, len neviem či sa to vzťahuje aj na toto, keď ja nechcem prikladať žiadny cenník ani ponuku, len kontaktné údaje v prípade potreby. ďakujem za radu
Soňa K
21.02.17,20:38
Je to v súlade so Zákonom. Zákon, ktorý by zakazoval niekomu slušne napísať, neexistuje. V elektronickej komunikácii si nezadávaš súhlas, ale môžeš niektoré adresy blokovať alebo nasmerovať do spamu. Možno by bol lepší informačný leták, list by mohli neotvorený hodiť do koša. Takto aspoň niečo z letáku uvidia.
taiko
21.02.17,22:39
Preco si myslis, ze by mal taky lekar posuvat pacientovi kontakt na Teba ? Ja by som si vytlacil letaciky a so suhlasom lekarov ich rozmiestnil v cakarnach pri ordinaciach. Zaber bude podla mna vacsi.
korela
21.02.17,23:01
Osobne by som videla ešte jednu možnosť. Išla sa osobne predstaviť lekárovi s vizitkou a prosbou, či môžem zanechať v jeho čakárni ev. v zdrav. zariadení pred ambulanciami svoje propagačné materiály s kontaktom. Jednak ťa lekár osobne spozná, z priameho kontaktu určite zanecháš zo seba nejaký dojem.
Ak by sa ho pacienti na teba pýtali, už nebudeš pre neho cudzia.