Anni01
24.02.17,13:33
dobre to chapem, ked nam urad prace vracia 95% naklady na CCP tak to znamena ze ja musim vratit aj zamestnancovi 95% z jeho odvodov v mzde a zdanit to a platit z toho ZP?
veronikasad
24.02.17,12:46
Cesta z kruhu nezamestnanosti - to je názov nejakého nového projektu UP pre zamestnávatelov ?
ivka70
24.02.17,12:50
veronikasad
24.02.17,12:59
CCP = mzda + poistné zamestnávatela.
Zamestnaca neriešiš, ten platí odvody z vyplatenej hrubej mzdy (ak sa pýtaš ako mzdárka zamestnávatela)
mondes
24.02.17,13:02
Nie, nechápeš to dobre. Jednoducho ty zamestnáš z úradu práce uchádzača o zamestnanie a tým, že si ho zobrala z ÚP si môžeš požiadať o dotáciu na tohto zamestnanca. Ty mu vyplácaš mzdu aj odvádzaš zaňho odvody a časť z toho ti ÚP na základe tvojej žiadosti (Cesta z kruhu nezamestnanosti) prepláca. To je všetko. Len je s tým trocha viac papierovačiek.
P.S. Tento projekt už sprísnili. Teraz môžeš v rámci neho zamestnať len uchádzača o zamestnanie so základným vzdelaním, kdežto keď sme žiadali o dotáciu my, tak táto podmienka nebola.
veronikasad
24.02.17,13:07
aký "vznešený" názov tomu projektu dali ...
mondes
24.02.17,13:18
Ale výstižný. Je to taký kruh. A zamestnávatelia to využívajú. :)
veronikasad
24.02.17,13:19
Myslím, že niektorí aj dosť zneužívajú ... Mal by UP viac kontrolovať, či títo ľudia aj skutočne pracujú.
Anni01
24.02.17,14:27
Mondes - tak to teraz znamena ze co mi urad prace vrati 95% z CCP z toho nic nevratim zamestnancovy vsetko zoztane zamestnavatelovi? Lebo pred 4 rokmi sme mali dotaciu z UP a tam sme museli vratit zamestnancovy kazdy mesiac co UP vratilo odvody, jeho cast ztoho a museli sme to zdanit a aj ZP ztoho platit. Teraz som ztoho popletena, nikde o tom nepisu nic a nikdo otom nic nevie.
Katy a R
24.02.17,14:38
Ani - veď ste museli uzavrieť s UPSVaR nejakú dohodu ? tam pozri - či?
mondes
24.02.17,19:35
A kto ti pred 4 rokmi poradil to, že to máte vrátiť zamestnancovi? Neviem a nikdy som nepočula o tom, že by sa malo niečo zamestnancom vrátiť. Veď zamestnávateľ vyplatí zamestnancovi za odpracovanú robotu mzdu a ÚP zamestnávateľovi po splnení podmienok preplatí časť tejto mzdy z dôvodu, že zamestnal uchádzača o zamestnanie a požiadal o dotáciu naňho. To je všetko.