martina64
24.02.17,14:36
Dobry den, rada by som sa opytala vec ohladne nadcasov.

Som v skusobnej dobe, na polovicny uvazok. Povodna dohoda bola ze budem pracovat 20hodin tyzdenne,4 hodiny do dna poobede.
Zamestavatel odomna okamzite chcel nadcasy s vysledok ze pracujem kazdy den 12tky aj tyzden-dva. Najprv sa tvaril ze mi to nariaduje ako normalne, a pracovala som cele 12tky, potom som zistila ze v polovicnom uvazku nemozno vraj nariadit, tak som ho konfrontovala a dal mi podpisat spetne moju upravenu zmluvu ze som sa snim dohodla a podla dohody budeme v tom pokracovat. Som sa bala ze ma vykopne bez nahrady. Problem je ze praktiky stale niekoho zaskakujem, aj ine pozicie. Mam nejaku pravnu ochranu v tomto? Lebo odmietnutie bude znamenat rovno ako vyhodenie v skusobnej.
veronikasad
24.02.17,13:48
prácu nadčas máš zaplatenú, vrátane nadčasového príplatku ?
ivka70
24.02.17,13:49
Tazko hladat pravnu ochranu, ked si s takou zmluvou a nadcasmi suhlasila.
Mozes skusit Inspektorat prace, pretoze pri ziadnom uvazku nie je mozne pracovat 14 dni v kuse za sebou 12stky, nie je dodrzany minimalny odpocinok v tyzdni, maximalny pocet odpracovanych hodin v tyzdni a pod.
Kazdopadne ak to zacne IP presetrovat, bude tu rovnako hrozba ukoncenia PP v skusobnej dobe. Este by bolo zaujimave vediet, ci ti vsetky hodiny zaplati,aj s nadcasovym pripatkom tie, co su nad ramec standardneho pracovneho casu.