podnikatel6
28.02.17,09:02
Ako to bude pri vedeni danovej evidencie? Do nakladov sa zahrnie dobitie karty (VBU) alebo len spotrebovana ciastka podla Podacich harkov (PH)? Doteraz som si robila ID za polrok a ten dala do nakladov. (t.z. evidencia potvrdeniek ePH v PDF, lebo na poste mi uz ziadne ine potvrdenie nedavaju) V drohom polroku som si dobila kartu a nestihla spotrebovat celu ciastku. Ako by ste to zaevidovali?
1Sona16
28.02.17,09:18
Do nákladov pôjde len spotrebovaná čiastka podľa podacích hárkov... zvyšok ti ostane ako kredit do ďalšieho roka a do nákladov pôjde až keď ju spotrebuješ....
podnikatel6
28.02.17,10:06
Dakujem Vam za odpoved, takze teraz za druhy polrok by som vo svojej evidencii zaevidovala znova vsetky ePH ako vydavky + doplnim o stlpec prijmy na postovej karte (ten mi ale neovplyvni moje vydavky a ten ostatok ktory mi ostal este mam evidovat ako vydavok neovplynujuci ZD ?) Alebo prijmy na postovej karte mi v evidencii ovplyvnia vydavky, cize ich znizia a tak do celkovej evidencie vydavkov dam este vydavok dobitie kreditu a zvysok co mi ostalo ako vydavok, ktory neovplyvni ZD? Postovne by som chcela dat do evidencie vydavkov cez interny doklad za polroky, v nom by bola podrobna evidencia ePH. Na poste mi tvrdili ze podaci harok co mam na ich stranke je dokladom o zaplateni, takze mi iny doklad o zaplateni nedavaju. Preto som sa rozhodla pre dobijanie karty. Len teraz to neviem vsetko skombinovat.