Peter8006
05.03.17,17:46
Dobry den.Učtujem prvykrat v Pohode a chcem sa spytat par otazok.Pracujem len s prijatymi fakturami , prijomvymi blockami uzavierkou z ERP a ostatnymi zaväzkami. Aky je postup učtovania? Mam si najskor nahadzat všetky položky do Banky na zaklade vypisov,prijate faktury a zavazky za cely rok.A potom na zaklade blockov z ERP uzavierok a PPD to sparovat s Bankou a Prijatymi fakturami? Jedna sami o to ze v učtovnom denniku mi nesedi poradie položiek čisla mi tam skaču jedno cez druhe. Dakujem za info
eva64
05.03.17,16:50
Dobrý večer, vždy najprv prijaté faktúry a potom párovanie, ak úhrada prevodom tak cez banku, ak uhrada v hotovosti tak cez pokladňu.
Peter8006
05.03.17,17:22
aha čize najskor si nahadzem faktury za cely rok...možem aj banku podla vypisov ? a potom na zaklde blockov a uazvierok z erp idem postupne a parujem to s fakturami?
eva64
06.03.17,06:14
áno presne, v účtovnom denníku sa Vám to zobrazí dátumovo
Peter8006
06.03.17,10:36
a poradie blockov musi sediet v kazdej casti? Myslim tym ze Prijate faktury musia byt zoradene ciselne rovnako ako Banka Ostatne zavazky a Pokladna? dakujem velmi pekne...robil som to vzdy kvartalovo po 3 mesiacoch tak to musim asi pcele prerobit.