sybila3
13.07.06,09:30
Ahojte, môžete mi poradiť ako zaúčtovať osobný vklad podnikateľa na účet, lebo sa mi stala taká, vec, že až teraz som zistila, že existuje výpis z VUB v Sk a nemôžem dať výdaj z pokladne a vklad na účet lebo to bolo vo februári, nesedeli by mi dátumy a čísla dokladov, tak by som to dala ako osobný vklad.
ďakujem
ALDA
13.07.06,07:48
Ahojte, môžete mi poradiť ako zaúčtovať osobný vklad podnikateľa na účet, lebo sa mi stala taká, vec, že až teraz som zistila, že existuje výpis z VUB v Sk a nemôžem dať výdaj z pokladne a vklad na účet lebo to bolo vo februári, nesedeli by mi dátumy a čísla dokladov, tak by som to dala ako osobný vklad.
ďakujem

Nechápem ako Ti sedí pokladňa. Bud to bol osobný vklad na účet, alebo výber z pokladne a vklad na účet.
Manual
13.07.06,07:52
Ahojte, môžete mi poradiť ako zaúčtovať osobný vklad podnikateľa na účet, lebo sa mi stala taká, vec, že až teraz som zistila, že existuje výpis z VUB v Sk a nemôžem dať výdaj z pokladne a vklad na účet lebo to bolo vo februári, nesedeli by mi dátumy a čísla dokladov, tak by som to dala ako osobný vklad.
ďakujem
No ale potom doteraz Ti nesedel ani stav BV so stavom v PC.
zuzanar
13.07.06,08:04
Stav BV je nemohol sedieť keď nevedela ani, že má účet. Ja by som to dala ako osobný vklad na účet.
sybila3
13.07.06,08:38
Áno, ja som nevedela, že je založený účet vo VUB v Sk, bol tam len vklad 1000, žiadne úhrady nič, takže som nepátrala, až teraz, keď som hladala úhrady faktúr a zo SLSP neboli robené, tak som pátrala a dopátrala som sa k tomu účtu. Takže teraz potrebujem tam urobiť vklad 1000, poúčtovať poplatky, čo tam boli, úhrady mám už urobené z júnového výpisu, z pokladne predsa nemôžem dať teraz vklad na účet vo februári, keď tam mám účtovaný jún a číslo dokladu napr 250 nemôže byť s dátumom februárovým, keď 249 je s júnovým, aspon podľa mna, preto by som chcela vedieť ako sa účtuje osobný vklad 221300/xxx práveže neviem, čo mám dať na stranu D, lebo osobný vklad som neúčtovala. dík
zuzanar
13.07.06,09:01
Ak je to FO, ktorá vedie podvojné tak cez 491. Ak je to PO tak účtovať ako pôžičku firme 365, a potom ju vrátiť. Nedá sa prečíslovať?