erika.
07.03.17,09:06
Zdravím...prosím, nevie mi niekto poradiť, kde by som našla pokyny alebo predpisy, ktoré sa vzťahujú na firmu, ked vykonáva v našom paneláku stavebné práce - výstavba nových výťahov? V celom priestore je nedýchateľný vzduch, byty sú strašne zaprášené....čím sa ničí majetok....Už neviem, kde by som našla niečo potrebné k tejto záležitosti ... Ďakujem
Chobot
07.03.17,10:10
Zavolajte si na to chirurgov, tí pracujú bezprašne.

Preboha, však sú to stavebné práce a dosť zásadné. Ako chceš, aby robili bezprašne?? Jasné, že pri stavebných prácach je vždy neporiadok. Treba objednať upratovaciu firmu, aby aspoň každý druhý deň upratala bytovku.

A čo to znamená, že je nedýchateľný vzduch? To tam tak strašne smrdí?

Ale problém bude asi niekde inde. Ty si bola od začiatku proti výťahom, tak ti teraz vadí všetko. Ešte asi aj tí montéri, čo chodia teraz po bytovke.
buchač
07.03.17,10:19
Veru tak...nesúhlasila.
Ono to nikoho nenadchne, ale dá sa to vydržať.
http://www.porada.sk/t283268-vystavby-novych-vytahov-v-4-poschodovom-panelaku.html#post2849773

K tomu upratovaniu by som snáď len podotkol, že bordel za sebou má upratať firma...a to každý deň....teda aspoň u nás to robili.
erika.
07.03.17,10:41
takto, aby som ti to vysvetlila...nedá sa dýchať dnu v byte...prach...smrad z kanála, lebo ho prekopli..a už 12 potkan...rozseknutý prívod el. enrgie...montéry čo slovo - to nadávka...bľak a krik...takže, tak a díky za žiadnu radu...do smiechu by ti nebolo, keby ti po byte behali potkany..
erika.
07.03.17,10:42
no bohužiaľ u nás nie...nejde sa človek dostať ani do bytu :(