Sica
13.07.06,10:23
Môže mi, prosím, niekto poradiť? Máme pracovníčku, ktorá nastúpila 03/04/06. Za apríl som jej teda dovolenku nerátala, neodpracovala celý mesiac. No teraz sa ma snaží presvedčiť, že zamestnávateľ jej môže len tak dopriať ešte ďalších 5 - 10 dní. Je to pravda? V ZP je len min. 20, v jej prípade už 25 dní, ale to by musela odpracovať celý rok. Sme malá firma, nemáme kolektívnu zmluvu ani nič podobné. Ďakujem.
ANNAP
13.07.06,08:24
podľa mňa, keď nie je kolektívna zmluva, držme sa zákonníka práce, dovolenka naviac ti neobstojí ani ako daňový výdavok
Tweety
13.07.06,08:29
Môže mi, prosím, niekto poradiť? Máme pracovníčku, ktorá nastúpila 03/04/06. Za apríl som jej teda dovolenku nerátala, neodpracovala celý mesiac. No teraz sa ma snaží presvedčiť, že zamestnávateľ jej môže len tak dopriať ešte ďalších 5 - 10 dní. Je to pravda? V ZP je len min. 20, v jej prípade už 25 dní, ale to by musela odpracovať celý rok. Sme malá firma, nemáme kolektívnu zmluvu ani nič podobné. Ďakujem. Len tak sa dovolenka nemôže dopriať, musíme postupovať podľa ZP. AK chce voľno, tak potom neplatené.( po dohode obidvoch strán).:cool: