janci10
13.07.06,10:45
Dobrý deň,

chcel by som sa opýtať, čí má niekto podobný problém ako ja: keď dám vyexportovať, napríklad prevodný príkaz, do PDF formátu, diakritické znamienka mi to úplne prepíše na nezmyselné znaky. Po telefonáte so spoločnosťou Stormware mi bolo povedané, aby som si nainštaloval staršiu verziu Adobe Reader. Na ich cd-čku je verzia 5.5, avšak tam mi to tiež robí. Na internete som si stiahol inštalačku 6.0, výsledok ten istý. Pôvodne som mal verziu 7.0.

Môže mi niekto poradiť, ako riešiť tento problém?

Za odpoveď ďakujem.
ucetni_fantozzi
13.07.06,09:02
Dobrý deň,

chcel by som sa opýtať, čí má niekto podobný problém ako ja: keď dám vyexportovať, napríklad prevodný príkaz, do PDF formátu, diakritické znamienka mi to úplne prepíše na nezmyselné znaky. Po telefonáte so spoločnosťou Stormware mi bolo povedané, aby som si nainštaloval staršiu verziu Adobe Reader. Na ich cd-čku je verzia 5.5, avšak tam mi to tiež robí. Na internete som si stiahol inštalačku 6.0, výsledok ten istý. Pôvodne som mal verziu 7.0.

Môže mi niekto poradiť, ako riešiť tento problém?

Za odpoveď ďakujem.

mal som podobny problem, vyriesil sa, ked som nainstaloval verziu 6.0 CZ
Hlinkovx
13.07.06,09:10
skús prípadne 5.0.5 CE verziu...malo by to ísť..
ale musí mať tú koncovku CE
janci10
14.07.06,16:51
Tak ja neviem...vyskúšal som aj verziu 5.5 CE aj 6.0 CE a stále mi to robí... nainštaloval som si ale virtuálnu tlačiareň do PDF - link som našiel tu na porade a teda to riešim tak, že keď potrebujem to mať v PDF formáte, najprv to exportnem do xls a odtial cez túto tlačiareň do PDF. Zrejme tá virtuálna tlačiareň, ktorú obsahuje Pohoda nejak mi dobre nespolupracuje.

Ale ďakujem za rady.