icequeen
09.03.17,08:11
Casto sa mi stava, ze ked hovorim s niekym hoci aj o vaznych temach, vzdy mam chut sa zasmiat podvedome a potom som nutena sa aspon usmiat, i ked nechcem. Proste aj pri rozhovore so sefom na pracovnu temu sa proste musim usmievat, lebo mi nieco pride smiesne - nic konkretne, ale proste sama neviem preco. Samotna tema pritom nie je na smiech, a ani na dotycnom sa nesmejem, a potom si myslia, ze sa im smejem. Proste to nedokazem ovplyvnit :) Neviem co s tym mam robit.
Tweety
09.03.17,07:13
Treba sa sústrediť na rozhovor a nerozptyľovať myšlienky inými vecami.
Ing. Ľubomír Janoška
09.03.17,07:34
Možno by pomohlo, keby si s tým čo najviac ľudí "nakazila" :)
DANAK1
09.03.17,07:35
Nie každý to vie ovplyvniť... mňa pri štátniciach skúšajúci upozornil, že som vysmiata ako slniečko, či sa tak teším... a ja z tých stresov som očividne takto reagovala a vôbec som si to neuvedomila...
Ing. Ľubomír Janoška
09.03.17,07:38
To nemusí byť ľahké, niektorí ľudia musia súčasne myslieť na viac vecí a nemôžu tomu zabrániť. Napríklad je možné "prehrávať" si v hlave filmy alebo pesničky a pritom sa sústrediť na rozhovor, nevylučuje sa to.
icequeen
09.03.17,08:19
praveze sa mi v hlave nic neodohrava a sustredim sa na rozhovor, ale proste mam potrebu sa smiat bezdovodne. Nie pocas celeho rozhovoru, ale niekolkokrat pocas neho
icequeen
09.03.17,08:30
ja praveze nemam vobec stres alebo strach, proste neviem to ovplyvnit, mam potrebu sa niekedy smiat, mozno psychicka porucha u mna :) Len potom si to dotycny moze zle vysvetlit
Soňa K
09.03.17,09:43
Máš veselú dušu, to je dobré, skús si predstavovať človeka pred sebou pri sexe.
jslancik
09.03.17,10:00
soňa, to je teda fakt rada :D skôr nech si ho predstavuje na záchode :D
icequeen
09.03.17,10:12
nuz ale nie je to v skutocnosti ziadna sranda. Keby som si ho este tak predstavila ako pisete tak sa uz vobec smiechu nezdrzim
misoft
09.03.17,10:40
Psychická asi nie. Len tvoj mozog podvedome (možno aj z toho, že šéf hovorí o niečom, čo už dávno vieš) prepne na okamih na niečo príjemné, veselé a dočasne prekryje vnímanie podnetov zvonku.... a výsledkom môže byť akurát ten úsmev (lenže v nevhodnú chvíľu, ale mozgu je to predsa jedno :D:D:D)....
vicktor
09.03.17,11:06
Skor sa obavam ze pri tej poradenej/podarenej predstave zacnes hlasno vzdychat a krutit sa na stolicke.
Ing. Ľubomír Janoška
09.03.17,13:17
Mal som raz jednu kolegyňku, ktorá mala túto vlastnosť, že hocikedy sa rozosmiala... potom nám pri neformálnych príležitostiach rozprávala, o čo išlo a to sme išli popukať od smiechu všetci.
icequeen
10.03.17,14:53
ano, to si presne vystihol
buchač
10.03.17,15:20
Neviem co s tym mam robit.
====================
Začni chodiť na pohreby.
Po prvej facke sa uvedomíš...a začneš sa ovládať. ;)
icequeen
27.04.17,06:07
myslim ze aj tam by som sa smiala