branislavp
11.03.17,03:54
Čo všetko musí obsahovať čestné vyhlásenie. Či musí byť podpis na vyhlásení overený. Či na jednom ČV môžu byť aj viaceré osoby. Neposielajte ma prosím na google. Ďakujem.
MenoPriezvisko
11.03.17,06:53
meno priezvisko, dát. narodenia, r.č., trvale bytom čestne vyhlasujem že....blablabla. do čestného vyhlásenia si môžeš dať čo len chceš a v závislosti od toho, čo čestne vyhlasuješ by som si dala overiť podpis.. poviem príklad čestné vyhlásenie že som niekomu odovzdala splátku alebo požičala peniaze, zvyčajne si overujú podpisy obaja ten čo peniaze prijal aj ten čo odovzdal, niekedy závisí komu a čo čestne vyhlasuješ, či mu dostatočne veríš a či chceš vôbec overené podpisy obidvoch strán (ale keďže píšeš čestné vyhlásenie, radšej by som podpis overila u obidvoch). a čo sa týka toho či tam môže byť viacero osôb, asi podľa uváženia aké vyhlásenie píšeš, čoho sa týka a či to čo tam napíšeš korešponduje pre všetky osoby rovnako
ivka70
11.03.17,07:23
taku blbost, ze darovanie penazi cez cestne vyhlasenie - to sa casto necita
branislavp
11.03.17,07:56
potrebovala by som právny výklad, čo je nutné okrem mena, priezv. atď uviesť, neopomenúť dôležité v ČV.
MenoPriezvisko
11.03.17,21:17
ja neviem kde čítaš niečo o darovaní peňazí, skús čítať ešte raz až potom sa ozývať. pracujem v notárskom úrade a takéto čestné vyhlásenia sa u nás overujú bežne ;-) a čo sa týka darovania peňazí na to sa píše normálna zmluva ;-)
ivka70
12.03.17,06:21
v tvojom priklade to citam ...