fluffy
13.07.06,13:08
Vie mi prosim niekto poradit, ako spravne zalohovat jednoduche uctovnictvo na USB kluc?
Skusala som to, ale na USB kluci nemam zalohovane ziadne uctovnictvo.
Asi robim niekde chybu, ale neviem kde. Dakujem.
Fluffy
KEJKA
13.07.06,11:20
musíš si vybrať cieľ pre zálohovanie - vymeniteľný disk, alebo USB... ak si nenastavíš pred zálohovaním správny cieľový adresár, tak to nenájdeš, kde to chceš mať.
fluffy
13.07.06,11:51
Kejka, dala som si cielovy adresar "iny" t.j. F:\\ALFA\... a povie mi, ze zalohovanie prebieha, ale na USB kluci nic nie je. Mozno je to nespravne zadanie adresara. Ja som stale a mam predstavu, ze napr. podaci dennik, ktory vidim na pocitaci, taky isty by mi mal naskocit aj na USB kluci. Su tam potrebne este nejake medzikroky?
Dakujem za radu.
Fluffy
KEJKA
13.07.06,12:01
A si si istá, že F je práve ten USB klúč?
Záloha bude len záloha databázy, nie konkrétnych zostáv.
lenkak
13.07.06,16:35
na USB kľúči by si mala mať len zálohovaný súbor.
PaF
14.07.06,06:41
Existuje na kľúči adresár ALFA? Bežne sa píše tuším F:\ALFA . A v novej verzii (12.50) už by mala byť možnosť jednoduchého výberu adresára pre archiváciu
Hlinkovx
14.07.06,07:11
t.j. F:\\ALFA\...

určite tam nemôžeš mať F:\\ - tieto dve lomítka podľa mňa znamená, že si kdesi v sieti...ale nie na usb alebo v tvojom počítači..

skús si pozrieť cez plochu ...tento počítač a keď tam zapojíš UBS kľúč , aké písmenko ako mechanika ti nabehne...

keď už tak by malo byť, ak teda usb klúč je F a máš tam vytvorený priečinok - súbor ALFA tak by bola adresa na zálohovanie F:\ALFA\
fluffy
14.07.06,12:39
Dakujem vsetkym, ktori mi pomohli vyriesit moj problem. Potrapila som sa a na USB kluc mi skutocne naskocili udaje, ktore som potrebovala. Dakujem. Fluffy.