Romana2
12.03.17,19:55
Ak bol v roku 2015 HV pred zdanením 1460 -960 licencia =500 HV po zdanení tak ten prerozdelím na začiatku roka 2016?? ak nie poradte mi prosím aký je postup
Tweety
12.03.17,19:08
Čistý zisk 500€ prerozdelíš na základe rozhodnutia VZ.
karakul
12.03.17,19:22
ak niekto by ešte pochyboval o kvalitatívnej úrovni Porady...
... ako sa dopracovať k oceneniu užitočný...
pôvodná téma: http://www.porada.sk/t295406-rozuctovanie-zisku.html
viď prílohu... už len čakám, kedy zmizne aj tretí príspevok.
karakul
12.03.17,19:37
... pretože cenzori a vzájomne ocenovacia sa lobby vymazali moju prílohu a znemožnili mi komentovať môj vlastný príspevok, tak komentujem tu ocenený príspevok... reagoval som tak, ako som reagoval, stojím si za tým - lebo len za tento víkend tu sa navzájom viackrát oceňovali nesprávne odpovede... no možno musím zavesiť kópie inkriminovaných tém na iné fóra, kde poraďacki inkvizítori nemajú dosah...

Bye bye Porada.
Žabinka
12.03.17,20:17
vymazala som svoj príspevok, lebo bol nesprávny.. nepostrehla som tú DL..
a prečo hneď bye, bye, veď tvoje príspevky bývajú užitočné..
karakul
13.03.17,18:30
... ak si teraz niekto prečíta danú tému, moja odpoveď má už celkom iný podtón, ako mal v čase písania môjho príspevku, keď existovali pred ním 3 príspevky... voľakedy poraďáci s veľkým P nemazali svoje príspevky, ale maximálne prečiarkli svoje odpovede a nebáli sa priznať, že sa mýlili... moja reakcia bola taká aká bola, lebo zadávateľka témy na základe 3 identických odpovedí už prznila svoje výkazy...

p.s. ... fakt, že zadávateľka zdupľovala svoja tému, už akosi horlivým moderátorom ani nevadil...
Žabinka
13.03.17,18:34
......mne sa ale zdá maximálne čudné, že by sme si tri za sebou nevšimli údaj o platení daňovej licencie.. to sa mi zdá velikánska náhoda..
Žabinka
13.03.17,18:35
a vymazala som, nie prečiarkla preto, že cez mobil to jednoducho neviem urobiť..;)
karakul
13.03.17,18:48
... Ty si sa k mazaniu verejne priznala, hoci vôbec nešlo o Teba... toto bol x-tý prípad mazania príspevkov a môj pohár pretiekol.
Tweety
13.03.17,18:49
Tiež som rovnako preto vymazala , jednoducho sa mi cez i PAD nedá prečiarknúť.