zlatica.turisova
14.03.17,13:47
Na pamäťovej karte v mobile potrebujem upraviť kontakty -každý kontakt v mobile sa mi zobrazuje viac krát - ako skopirované. Chcem ich jednoducho odstrániť a nechať iba jeden
Ďakujem za rady Zlata
buchač
14.03.17,12:55
Presuň kontakty na SIM kartu. Na SD karte sa to asi nedá (aspoň v tom mojom).

Klikni na kontakty....následne na ponuku....potom na ponuka na zobrazenie.
Zaškrtni SIM kartu.
Následne zopakuj ponuku...potom daj odstrániť nepotrebné kontakty.

Alebo choď do ponuky...rozšírené nastavenia...a potom zlúčiť duplicitné kontakty.

Ide ale o môj mobil, ten Tvoj môže mať iné menu, ale v podstate je to skoro všade rovnaké.
zlatica.turisova
14.03.17,13:13
Ja som bola dnes u operatra reklamovať telefon. Pracovnička mi spravila tvrdý reset, ja som nechcela prísť o kontakty, tak som kupila pamäťovu kartu a ona mi ich tam stiahla. DOma sa neviem ku nim dostať. V kontaktoch na pamäťovka mám len 10 kontaktov a k ostatnym sa neviem dostač. Nezobrazuje mi ich telefon. Surne som potrebovala volač k lekárovi - kôli terminu a vôbec ho nemám nkde.
Keď kliknem na kontakty, mám tam 4 ponuky - telefon, skupiny, obľúbené a kontakty. Rozklikala som to, a nemašla som tam nikde celý zoznam . Mám len 10 kontaktov z asi 100 kontaktov.
robovi
14.03.17,18:52
Vyzera to, ze ti pracovnicka stiahla kontakty z telefonu na pamatovku. Zvysne mas mozno na simke. Skus si dat v telefone niekde v nastaveniach "zobrazit kontakty zo sim", alebo "import kontaktov zo sim".Ked budes importovat daj len kopirovat, nie prepisovat
Žabinka
14.03.17,18:59
možno by pomohlo, keby si napísala o aký mobil ide.. na mojom starom sony xperia m sa dal nastaviť filter a tam som si zaškrtla či chcem zobraziť kontakty na sim, v telefóne, na sd karte, na google účte.. ale na sony xperia z3 mám možnosť len zobrazenie kontaktov v telefóne, alebo na google účte..
misoft
14.03.17,19:00
Nevieme, či máš mobil s Androidom. Pokiaľ áno, záloha je na SD karte ako súbor *.vcf. Potom by v menu malo byť import zálohy - vybrať ten *.vcf súbor a importovať zálohu kontaktov na určené miesto (SIM kartu, pamäť mobilu).....
Je to síce pre Nexus - ale podobné by to malo byť pre všetky Andriod mobily
https://support.google.com/nexus/answer/6118725?hl=sk
buchač
14.03.17,23:14
Hm...
Ty by si poskytol všetky kontakty rôznym účtom Google ?
Lebo ja teda veru nie.
misoft
15.03.17,10:15
Veď preto mám len obyčajný mobil a kontakty na SIMke - v telefóne ani ich nemám....;)