kunecka
14.07.06,09:09
Prepacte,uz to bolo rozoberane vcera, len sa xcem uistit. Ak skoncime so zamestnancom prac. pomer dohodou a on na dalsi den poziada o predcasny dochodok, nema narok na odchodne? Az v tom pripade, ak by sa znova zamestnal a skoncil prac. pomer? A este jedna otazokcka. Ako sa vyrata alikvotna cast dovolenky? Napr. prac. pomer skonci 20.7. Kolko dovolenky mu mam vyplatit z tych 25?
Zita4
14.07.06,08:01
Ako sa vyrata alikvotna cast dovolenky? Napr. prac. pomer skonci 20.7. Kolko dovolenky mu mam vyplatit z tych 25?
K tej alikvótnej časti dovolenky toľko, že ak odchádza 20.7.2006 a pracuje od 1.1.2006, má nárok na 6/12 z 25 dní dovolenky, t.j. 12,5 dňa. Nárok na pomernú časť dovolenky má za každý celý odpracovaný mesiac.
enave
14.07.06,09:43
S účinnosťou od 1. júla 2006 zákon č. 124/2006 Z. z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v Čl. IV. ods. 6 novelizuje § 76 odsek 6 Zákonníka práce týkajúci sa odchodného: „ Pri prvom skončení pracovného pomeru po nadobudnutí nároku na predčasný starobný dôchodok, starobný dôchodok a invalidný dôchodok, ak pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť je viac ako 70 %, patrí zamestnancovi odchodné najmenej v sume jeho priemerného mesačného zárobku podľa § 134, ak požiada o poskytnutie uvedeného dôchodku pred skončením pracovného pomeru alebo bezprostredne po jeho skončení.“
jankasm
14.07.06,09:56
S účinnosťou od 1. júla 2006 zákon č. 124/2006 Z. z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v Čl. IV. ods. 6 novelizuje § 76 odsek 6 Zákonníka práce týkajúci sa odchodného: „ Pri prvom skončení pracovného pomeru po nadobudnutí nároku na predčasný starobný dôchodok, starobný dôchodok a invalidný dôchodok, ak pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť je viac ako 70 %, patrí zamestnancovi odchodné najmenej v sume jeho priemerného mesačného zárobku podľa § 134, ak požiada o poskytnutie uvedeného dôchodku pred skončením pracovného pomeru alebo bezprostredne po jeho skončení.“

Ďakujem za číslo zákona. Už tu bolo o tejto zmene písané ale vôbec som to nevedela nikde nájsť. :p
dana9
14.07.06,09:58
S účinnosťou od 1. júla 2006 zákon č. 124/2006 Z. z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v Čl. IV. ods. 6 novelizuje § 76 odsek 6 Zákonníka práce týkajúci sa odchodného: „ Pri prvom skončení pracovného pomeru po nadobudnutí nároku na predčasný starobný dôchodok, starobný dôchodok a invalidný dôchodok, ak pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť je viac ako 70 %, patrí zamestnancovi odchodné najmenej v sume jeho priemerného mesačného zárobku podľa § 134, ak požiada o poskytnutie uvedeného dôchodku pred skončením pracovného pomeru alebo bezprostredne po jeho skončení.“

Enave, super, že si to zdôraznila, aj v tej včerajšej téme sa to zabudlo zdôrazniť. Skús to dať ako samostatnú novú tému, aby to ľuďom udrelo do očí.

dana:)
kunecka
14.07.06,10:54
Vmojom pripade poziada o predcasny starobny dochodok bezprostredne po skonceni prac. pomeru, takze ma narok na odchodne? Co ak chce potom znova pracovat?
Tweety
14.07.06,10:56
Vmojom pripade poziada o predcasny starobny dochodok bezprostredne po skonceni prac. pomeru, takze ma narok na odchodne? Co ak chce potom znova pracovat?
Má nárok. Zamestnať sa znovu potom môže.:cool:
jankasm
14.07.06,10:57
Vmojom pripade poziada o predcasny starobny dochodok bezprostredne po skonceni prac. pomeru, takze ma narok na odchodne? Co ak chce potom znova pracovat?

Áno, má nárok na odchodné.
Neskôr sa môže normálne zamestnať ako každý iný.
kunecka
14.07.06,11:09
Super, aky je postih, ak mu toto odchodne nevyplatime? Totiz on chce ist na Urad prace, aby mu nestrhli nejake percenta a potom sa u nas znova zamestnat. On bude mat dochodok, plat a odchodne a co my?
Tweety
14.07.06,11:11
Super, aky je postih, ak mu toto odchodne nevyplatime? Totiz on chce ist na Urad prace, aby mu nestrhli nejake percenta a potom sa u nas znova zamestnat. On bude mat dochodok, plat a odchodne a co my? Menej peniažkov o odchodné.:mee: A naspäť o jedného zamestnanca viac.
kunecka
14.07.06,11:27
Plati to pri akomkolvek skonceni prac. pomeru? Aj ked o skoncenie poziada zamestnanec?
Tweety
14.07.06,11:33
Plati to pri akomkolvek skonceni prac. pomeru? Aj ked o skoncenie poziada zamestnanec?
Áno,nie je tam rozdiel.
§ 76 ZP
(6) Pri prvom skončení pracovného pomeru, po nadobudnutí nároku na starobný dôchodok, invalidný dôchodok alebo dôchodok za výsluhu rokov patrí zamestnancovi odchodné najmenej v sume jeho priemerného mesačného zárobku podľa § 134.
kunecka
14.07.06,11:50
OK, mozete mi prosim poradit ako vyratam to odchodne? 21,74 dni x 8 hod. x priemerka? Rataju sa z z neho vsetky odvody, dan a je aj sutastou VZ uvedeneho v evodencnom liste DZ? Vopred dakujem za ochotu.
jankasm
14.07.06,12:09
OK, mozete mi prosim poradit ako vyratam to odchodne? 21,74 dni x 8 hod. x priemerka? Rataju sa z z neho vsetky odvody, dan a je aj sutastou VZ uvedeneho v evodencnom liste DZ? Vopred dakujem za ochotu.

Ten výpočet by myslím mohol byť :confused:
Čo sa týka odvodov, odchodné nevstupuje do VZ ani pre ZP ani pre SP. Podlieha len zdaneniu.
kunecka
19.07.06,06:36
Prepacte, ze sa este raz vratim k teme odchodneho. Mozem nejak zakomponovat priznanie odchodneho do dohody o skonceni pracovneho pomeru? Zaujimalo by ma, co sa mysli pod pojmom "ak pozida o poskytnutie uvedeneho dochodku pred skoncenim pracovneho pomeru alebo bezprostredne po jeho skonceni" Je vypocet priemerneho mesacneho zarobku spravny: 21,74 dni x 8 hod. x priemer (vyratany za posledny Q)?
kunecka
19.07.06,07:07
Zareaguje niekto, prosim?
JuditaD
19.07.06,07:19
Výpočet odchodného a odstupného:
Ak zamestnanec má ustanovený 40 hod. týždenný pracovný čas, je u neho priemerný počet hodín pripadajúcich v roku na jeden mesiac 173,92 hodín. Vypočíta sa tak, že priemerný počet dní v roku (365,25) sa vydelí číslicou "7", čím dostaneme priemerný počet týždňov v roku (52,1785). Ak uvedený výsledok vydelíme "12" (počtom mesiacov v roku), dostaneme priemerný počet týždňov pripadajúcich v roku na jeden mesiac (4,348). Ak uvedeným koeficientom vynásobíme ustanovený týždenný pracovný čas zamestnanca (napr. 40 hod) dostaneme priemerný počet hodín pripadajúcich v roku na jeden mesiac, čo je 173,92 hod (4.348x40=173,92). Ak priemerný hod. zárobok zamestnanca je napr. 50,--Sk, potom jeho priemerný mesačný zárobok bude 8696,-- Sk. Pri výpočte treba brať do úvahy ustanovený týždenný pracovný čas.
kunecka
19.07.06,07:27
Dakujem, ano nas zamestnanec ma 40 hod. tyzdenny prac cas, takze to bude 173,92 hod. Rovnako ako pri mojom vypocte.
azuz
19.07.06,11:26
Vmojom pripade poziada o predcasny starobny dochodok bezprostredne po skonceni prac. pomeru, takze ma narok na odchodne? Co ak chce potom znova pracovat?
Myslím si, že nemá nárok na odchodné , lebo základnou podmienkou pre vznik nároku na dôchodok, je že si oň musí požiadať. Ak si nepožiadal, tak nárok na predčasný dôchodok nemál a teda nemá ani nárok na odchodné.
Ak by o dôchodok požiadal pred skončením pracovného pomeru a aj inak mu nárok na dôchodok vznikne, môže sa mu vyplatiť odchodné.
kunecka
20.07.06,04:20
ale v zakone sa uvadza, ze aj ked poziada o dochodok bezprostredne po skonceni prac. pomeru
azuz
20.07.06,05:48
ale v zakone sa uvadza, ze aj ked poziada o dochodok bezprostredne po skonceni prac. pomeru
To áno, ale keď mu napr. 30.6. končí pracovný pomer, tak ty ešte nevieš, či si požiada o dôchodok 1.7. - čo je sobota alebo 3.7. alebo možno až 5.7. (lebo napr. nebude mať kompletné doklady) a to už nie je bezprostredne, aspoň si myslím. A navyše, ako vieš, že mu nárok na predčasný dôchodok vznikol? Veď tam sa sledujú nie len odpracované roky ale napr. aj výška dôchodku.
enave
20.07.06,06:39
Mne končil zamestnanec (dostal výpoveď pre nadbytočnosť) 30.6.2006. Vylatila som mu odstupné a keďže viem, že požiadal o predčasný starobný dôchodok, povedala som mu, aby rozhodnutie o priznaní dôchodku doručil spolu so žiadosťou o vyplatenie odchodného, keď ho bude mať, a ja mu odchodné vyplatím. Zatiaľ nevidím dôvod, prečo by som tak nemala urobiť, keď uvidím, že dôchodk dostal od 1.7.2006.
kunecka
20.07.06,07:04
Enave: super napad, asi spravim rovnako. Dakujem za podnet.