profesional
19.03.17,18:32
Máte malú firmu a chcete expandovať?
Máte projekt a na jeho rýchlejší rozbeh potrebujete peniaze?

PONÚKAM INVESTÍCIU OD 5.000 DO.50.000 EUR.

Podmienky:

1. Projekt / firma už beží. Do podnikaní vo fázach nápadu neinvestujem. Podnikanie musí byť životaschopné.

2. Váš projekt / firma musí byť v niečom iná, inovatívna.
Do úvahy prichádhajú aj projekty, ktoré doteraz inovatívne neboli, ale budete súvlasiť so zmenou konceptu.

3. Máte za sebou nejakú podnikateľskú históriu, alebo viete preukázať nadšenie pre odbor, v ktorom je Váš podnik / projekt.

4. Investícia bude prvé roky aktívna. To znamená, že kým projekt / firma nebude bežať automaticky, budem sa sgarať do riadenia firmy. Pasívna investícia bez účasti na riadení firmy / projektu je možná až keď firma bude fungovať relatívne spoľahlivo a automaticky.

5. Investícia bude robená formou kúpy podielu v spoločnosti, oričom neskôr je možné ju transformovať na tiché spoločenstvo, alebo dohodnúť exit investície.

6. Uprednostním lokálne podniky. Spoločnosti s odberateľmi v zahraničí akceptujem len v oblasti služieb, nie v oblasti predaja tovaru.

7. Investícia pôjde minimálne z 1/3 na nákup hmoného a nehmotného majetku. Do prevádzkových nákladov a nákuou tovaru nepôjde viac ako 1/2 investície.

8. Od Vás očakávam veľké nasadenie, zanietenie pre firmu / projekt, že sa nebudete venovať inej firme / projektu.

9. Špekulanti a tí čo si myslia, že od nich niekto odkúpi ich nápad ma nezaujímajú. Nápadov je vo svete dosť. Nápad má zmysel len vtedy, keď sa preukázala jeho životaschopnosť v praxi.

10. Veľkosť investície je od 5.000 Eur do 50.000 Eur.
Toto nie je striktné. Ak bjde stáť projekt / firma za to, môžem ísť mimo limit.

11. Nezaujímajú ma vôbec projekty:
A. Maloobchodné predajne s históriou kratšou ako 1 rok
B. E-shopy, ktorých tovar má na cielenom území konkurenciu
C. E-shopy s históriou kratšou ako 1 rok
D. Podniky predávajúce tovar do zahranička ak ide o predaj do krajín s regulovaným dovozom, alebo o regulované tovary (alkohol, tabak, liećivá, výživové doplnky, niektoré potraviny a nápoje a pod.)
E. Aplikácie do mobilných telefónov, ktoré nemajú reálny potenciál do 2 rokov expandovať na globálne trhy v zahraničí (napr. lokálne cestovné poriadky, predpovede počasia a pod.)

12. Nevadia mi ľudia, čo skrachovali. Aj to je skúsenosť. Ak ste bez skúseností v biznise, tak šanca na investíciu je malá. Skôr môžte dostať ponuku na prácu, prax, mentoring a pod.

13. Investícia formou pôžičky ma nezaujíma. Nie som banka. Som investor.

14. Neponúkam len pasívnu investíciu. Ponúkam zároveň svoje skúsenosti, podporu, kontakty, zahraničných partnerov a pod.

Ak Vás ponuka zaujala, môžte poslať súkromnú správu v rámci portálu porada.sk

[CLASSIFIED6476]