IvetaH
19.03.17,19:31
Neviem vložiť do pôvodnej otázky obrázok. Už som doma aj s vodníkom. Sedí už na záhrade pri jazere, rodina ma prizabije, ale je môj a iný nemali a okrem toho sa mi páči. Pripájam foto, je len z mobilu, tak nič moc. Verím tomu, žeaj vám sa zapáči.
Žabinka
19.03.17,18:34
čo nám, to je jedno, ale hlavne nech sa jemu zapáči.. a dobre sa u teba udomácni..;):) a aj bude strážiť rybičky?
IvetaH
19.03.17,18:43
Ďakujem. Rybičky vymrzli všetky na komplet, aj malé aj veľké. Asi ten ľad dlho trval. Asi počkám ešte tak dva týždne a potom dodám nové
Terezia13
19.03.17,19:33
ale je "naaranžovaný" veľmi dobre, nie som obdivovateľ takýchto figúrok, ale je to pekne osadené, fakt ako by tam mal svoje vodníkovské kráľovstvo také rozprávkové
vulxy
19.03.17,20:53
ja take moc nemusim... byt na manzelovom mieste tasim vzduchovku:)
afrikánka
19.03.17,21:40
no taaak, nelietaj v oblakoch, šak by ti manželka ukázala, kto je na záhrade pánom....
Tweety
20.03.17,07:50
takže si zbytočne pátrala po preklade vodníka, keďže je to nakoniec džadek-žobrák:---
vicktor
20.03.17,08:47
Ake je to velke? Z obrazku neviem odhadnut. A kolko stal?
IvetaH
20.03.17,12:09
Boli časy keď som mala na niečo podobné priam alergiu. Ale prišli do rodiny malé deti a tie navláčili, čo chceli, a keď som videla, ako sa vytešujú, tak som im aj ja prikúpila, keď bolo niečo ako tak použiteľné. Aj spidermana som mala na terase. Tak som to tu tri roky prekračovala a podkýnala som sa o trpajzlíkov, veveričky, zajačikov. Potom deti šli do školy, trávia u nás veľmi málo času a rok sme boli bez čohokoľvek a chýbalo mi to. Možno nostalgia, možno čakám, že prídu deti a budem sa znovu vytešovať.
IvetaH
20.03.17,12:11
odmerám a nafotím lepšie. Ale odhadujem do 60 cm okolo 100 zlotých.
afrikánka
20.03.17,12:24
Poznám, viem, chápem......aj u nás na záhrade takto bolo....aj vypálené kruhy od bazénika, od indiánskeho stanu, od hojdačky.
Ale pokaz deťom radosť, pre nich rozprávková záhradka, pre nás hotová katastrofa, vydržali sme bez reptania, lebo láska je všemocná.
Keď prídu dnes, na záhradku ani nekuknú, hľadia na TV, do mobilov, no zakáž im to?