kaca bartyiova
21.03.17,05:48
vcera som bola v robote kde sa mi stal pracovny uraz ...hned ma brali na pohotovost potom spisali uraz a sa ma pytali, co chcem robit ci pojdem na PN, kedze mam pomljazdene obidva ukazovaky ....ale som este v skusobnej dobe ale neviem co mam robit ale myslim si ze asi to nebude najlepsie ak pojdem na PN povie mi niekto co dalej
willma
21.03.17,06:28
ako chceš pracovať s pomliaždenými ukazovákmi - skúšobná doba neskúšobná doba - čo je prednejšie? A mimochodom bol pracovný úraz nahlásený a zapísaný do knihy úrazov u zamestnávateľa? Pri PN dlhšej ako 4 dni je zamestnávateľ povinný spísať záznam o úraze.
kaca bartyiova
22.03.17,10:43
prave ze ja som mala vazny pracovny uraz a oni dobre vedeli ze ked pojdem na pn tak bude to proti nim nie velmi vyhodne cize ano hned spisali zaznam aj na pohotovost som isla a dali mi ruky do obvazu ... hned na druhy den cize vcera ma volali do roboti ze daju mi nenamahavu pracu na prsty .. a ten den mi dali podpisat do konca tyzdna dovolenku ... lenze ja mam kontrolu stvrtok kde som si ista ze mi daju dlahu na prsty ,,, a neviem co dalej ako ist po dovolenke s dlahou ked oni caakaju zlepsenie lenze pomjazdenie mam vaznejsie
willma
22.03.17,11:25
tú dovolenku si podpísala??? Nechoď proti sebe. Ak zamestnávateľ manipuluje s Tebou už teraz, neverím, že sa to zlepší ak zatneš zuby a spravíš to čo by sa im páčilo - lebo skúšobná doba. Nedoporučujem ustúpiť aj za cenu straty práce - aj keď netuším, aká je druhá možnosť zamestnania.