jozef 73
21.03.17,08:43
Dobry den môžem sa Vas spytat na tuto pracovnu zmluvu ...popišem Vam čo sa mi stalo našiel som si pracu absolvoval som všetky stanovene podmienky zamestnavatelom...pri podpisani pracovnej zmluvy mi dali na skušobnu dobu na 3mesiace no a teraz ked mi ma skončit skušobna doba tak mi dali pracovnu zmluva na zaskok počas pn tvrdia mi že ked dani zamestnanec ukonči pn že ho prepustia a ja nastupim na jeho miesto moc tomu neverim aky mate nazor na to,dakujem za odpoved
ivka70
21.03.17,07:51
Predpokladam, ze mas na vyber len 2 moznosti:
1. nepodpises zmenu zmluvy, ukoncia s tebou PP v skusobnej dobe bez udania dovodu
2. podpises zmenu zmluvy, budes nadalej pracovat a budes verit ,ze zamestnavatel dodrzi to, ze si necha teba aj po skonceni PP zastupujuceho zamestnanca

Rozhodnutie je na tebe, v tomto case si nic moc ine nenavyberas.
Ak mas inu pracu, nepodpisuj a skonci v SD.
Ak podpises, stale mas moznost si inu pracu hladat a dat vypoved, ak si inu pracu (bez takychto jednostrannych podmienok) najdes.
Je tazke pre niekoho pracovat, ak mu nevies/nemozes doverovat.
jozef 73
14.04.17,07:17
Dobry den chcel som sa podelit svami ako to dalej pokračuje s tou zmluvou čo mi dali ,napišem Vam to jednoducho ako to dalej pokračuje a prosim napište mi čo si otom myslite ...no dobre dali mi podpisat tu zmluvu na zastupovanie no po 2tyždnoch mi ponukli ist na vikendovu smenu že dani zamestnanec už nastupil a že prešiel lekarskou prehliadkou alebo okamžitu vypoved ked stim nebudem suhlasit ...mimochodom hladam si druhu pracu ,aj som bol na personalnom sa pytat na to prečo ma zavadzali a klamali ked som nastupoval ....