Gapo
22.03.17,14:21
Keď som menil smartfón musel som vymeniť aj sim kartu. Už vtedy som si všimol a aj sestra mi povedala že jej prišla odo mňa čudná sms-ka. Takáto: "Upozornenie na zmenu karty SIM. Túto správu chcem uložiť.
Odosielateľ: xxxx
IMEI: 3333333333333333333

Galaxy to nerobí teda aspoň doteraz, ale keďže ho mám teraz v servise používam starý a ja na noc vypínam MT a pri každom zapnutí tento odošle tú sms-ku. T-Com tvrdí že s tým nemá nič spoločné. Tak neviem, streto sa niekto s podobným?
karakul
22.03.17,13:33
"Upozornenie na zmenu karty SIM
Keď niekto vymení kartu SIM vo vašom stratenom zariadení, vystavuje vás tak vysokému riziku krádeže osobných údajov. Funkcia Vyhľadať môj mob. telefón upozorní majiteľa na výmenu karty SIM zariadenia. Na telefónne číslo uvedené vo funkcii Uzamknúť moje zariadenie sa tiež odošle textová správa, že sa vaša karta SIM vymenila."

http://www.samsung.com/sk/apps/mobile/findmymobile/
Gapo
22.03.17,15:24
To je síce pravda ak by som to mal nastavené a aj keby som to mal nastavené, prečo ju dostane aj moja sestra?
sances
22.03.17,20:38
Môžeš určiť komu každému má tá SMS prísť. Ako keď si nastavíš Antiteft. Nie je na tom telefóne aktívny antivírus kde to máš nastavené?
Gapo
13.04.17,14:14
vôbec v ňom antivirus nemám, ale urobil som továrenské nastavenia a už je to v poriadku. A ono odosielalo sms aj keď som zapol mobil, to samozrejme museloísť sestre na nervy.:)