hrozno53
23.03.17,10:25
na cre.sk
sa da zistit po prve :meno/ci ma dotycny exekuciu/
po druhe :suma
po tretie :dovod /od koho/

na kazdy dotaz treba zaslat sms v hodnote 2 eura .tak toto je ta pomoc statu ,ked chcem zistit ci ma /nema/dotazovana firma/osoba /exekuciu /Prosim o odpoved Ivka70 /resp.inu kompetentnu osobu/inteligentne odpovede typu "zeby exekutor?" si nechajte .
Soňa K
23.03.17,09:27
opýtaj sa ho
bjuty smis
23.03.17,09:32
žeby od exekútora ?
willma
23.03.17,10:43
mimochodom: strhol alebo zablokoval? Ak druhé, tak v krátkom čase môžeš očakávať upovedomenie o začatí exekúcie.
willma
23.03.17,14:08
a moja neinteligentná odpoveď ktorú si ani asi nepostrehol, lebo inak by si asi reagoval nebola postačujúca???
taiko
23.03.17,14:45
Pocuj, nezda sa Ti, na pytajuceho sa, trosicku arogantne, rozhodovat o tom, ake odpovede Ti mame davat ?
misoft
23.03.17,15:48
Nuž - hrozienko - ak si máme nechať svoje odpovede - tak ty si ponechaj pre seba starosť, ako zistiť veci ohľadom exekúcie.
Oliwa
23.03.17,16:04
Poraďáci za Tvoje problémy /ak sa pýtaš za seba/ nemôžu. Preto nemôžu ani tušiť, za čo Ti prišla exekúcia. Nik netuší, či a aké pôžičky, dlhy, nedoplatky na daniach, energiách, telefóne, smetiach či nebodaj výživnom... máš. Exekúcia sa nezjaví z ničoho nič - vždy jej predchádzajú upomienky či výzvy na zaplatenie. Momentálne sú v kurze výmery za komunálny odpad - žeby to bolo trebárs smetné? Nechápem, prečo nezavoláš exekútorovi. Ak Ťa už našiel, nezbavíš sa ho. Až zaplatením dlhu. Ak sa Ti takáto odpoveď nepáči, my za to naozaj nemôžeme.