kubkokubko
23.03.17,22:14
Neviete mi poradiť, čo mám dať ako SK NACE v DP ak je jediným predmetom podnikania Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb? Prelúskala som SK NACE už 4x odpredu-odzadu s vyhľadávanými slovami sprostredkovanie, služby a nepodarilo sa mi nájsť nič, čo by som na daňovom priznaní mohla takto označiť. Našlo mi len sprostredkovanie obchodu s tovarom a čo sa týka služieb len finančné (úvery, CP, poistky) a predaj podnikov. V tomto predmete ide o sprostredkovanie predaja stavebných prác (obchádzanie rozostavaných domov a zháňanie zákazníkov, ktorí si objednajú stavebné práce) Nevedela som, že pol dňa strávim s takouto malichernosťou, ale keď je to jediný predmet podnikania... Ďakujem za rady a názory
Ako sa hovorí ráno múdrejšie večera, tak som našla v zozname živností živnostenského registra, že táto živnosť je 46,01 tak som vybrala 46.180 46.18 Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom. Neviem, či je to dobre, ale možno to niekomu s problémom ako som mala ja pomôže. Ak budete mat iný názor, sem s nim. Vďaka