BeaSmith
28.03.17,07:04
Ahojte, potrebujem radu ako pichnúť kocúrovi injekciu. Má zápal močových ciest a dostal antibiotiká vo forme injekcie. Prvú dostal od veterinára, ani nemukol. Ten nám kázal pichať teraz každý deň. Pozerala som videá, no stále mám pocit ze som mu to stále nepichla. Prvý deň som "pichla" ale aj mu zostala mokrá srsť, tak som si myslela, že som mu to pichla možno len jemne pod kožu. Druhý deň som mala pocit ze som do neho dala už dost ihly ale stále mal mokrú srsť. Včera tretí deň som zatlačila viac a zamnaučal a ked som stlačila injekciu, tak potom uz nemal tak mokrú srsť. Včera sa mi ale zdalo, že to ide pod kožu strašne ťažko, no na videách čo som napozerala to len jemne zasunú a je to. Ide to naozaj tak ťažko alebo som mu pichla hlbšie ako bolo treba ? :( Fakt už neviem. Je mu stále lepšie, čo ma teší, ale nie som si istá, či to robím správne, nechcem mu ublížiť. Dakujem za každú radu/ tip. Pekný deň prajem.
arizona
28.03.17,06:33
Je to nezodpovedne od veterinara,ale aj od teba,ze sa podujmes na pichanie injekcii,hoci v tom nemas ziadnu prax a potrebne vedomosti!!!

Ja mam aj prax v pichani injekcii ludom,ale mojej macke by som sa nikdy neodvazila injekciu pichnut. Vereninara mam 16km daleko,ale ked treba,denne cestujem,aby injekciu pichol.

Zlym pichnutim injekcie mozes macke sposobit dalsie zdr.problemy,ale aj smrt...
Bud chod s mackou na injekcie k veterinarovi,alebo nech ti da antibiotika v tabletkach