Maria129
28.03.17,15:33
Ahojte. Držím v ruke - Potvrdenie o zdaniteľných príjmoch z ČR. Na r. 2 - príjmy vyplacené nebo obržené do 31. ledna 2017 /par. 5 ods. 4/. Môžu sa príjmy na tomto riadku zahrnúť do DP za rok 2016? Nie som si istá, potrebujem poradiť. Ďakujem.
Katy a R
28.03.17,16:21
V našom zákone o DzP je to § 4 odst 3 :)
V Česku je rovnaké zdaňovacie obdobie :)
Maria129
28.03.17,16:26
Vďaka :D Ešte sa spýtam, baba pracovala tu na sk cez agentúru ale českú. Poslali jej potvrdenie o zdaniteľných príjmoch. Daň jej nebola zrážaná ani poistné. Pracovala na dohodu. Tieto príjmy môžem vyňať však?