matka35
29.03.17,11:35
Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať na rozdiel medzi mesačnou mzdou a hodinovou. Máme zamestnancov odmeňovaných mesačnou mzdou, to znamená, že musia naplniť mesačný fond, prípadne neprítomnosť vykryť nejakým náhradným voľnom, alebo podobne. Ale každopádne musia splniť mesačný fond. Ako je to však v prípade, že bude zamestnanec odmeňovaný hodinovou sadzbou? Bude mať zaplatené len to o čo v skutočnosti odpracuje? A keď napr. nepríde 3 dni do práce a nebude ma ani adekvátne ospravedlnenie, zaplatím mu len to čo naozaj odpracoval? Aj keď to nebude aktuálny počet pracovných dní v danom mesiaci?
Teda neviem, či som to napísala dosť zrozumiteľne....., ale prosím Vás o radu.
Ďakujem pekne
ivka70
29.03.17,09:47
Aj pracovnik odmenovany hodinovou mzdou musi mat naplneny mesacny fond hodin (pokial nejde o nerovnomerne rozlozeny pracovny cas, kde to musi byt "len" priemerne za 4 mesiace.
Ak nepride bez adekvatneho ospravedlnenia do prace, dostane absenciu a odhlasujete ho na tie dni z poistovni. Samozrejme mzdu nema, ale hodiny ma "vykryte" tou absenciou.
Alebo ak ma ospravedlnenie , ma potvrdenie od lekara o navsteve lekara, PNku a pod. platite podla toho.
Ak mu neviete dat pracu a nechate ho doma, platite mu prekazku v praci na strane zamestnavatela.
matka35
29.03.17,09:58
Ďakujem pekne, takže vlastne aj pri "hodinovkárovi" musím sledovať fond. Máme totiž zamestnanca ktorý nemôže robiť (alebo nechce) poobedné smeny. A má mesačnú mzdu lenže doteraz sme to vykrývali tým že si to odpracuje. Ale niekedy sa nám o "ťahalo" aj cez tri mesiace. Takže vedenie rozhodlo o hodinovej sadzbe, ale ja som s tým nemal skúsenosti. Jednoznačne musí dodržať fond, takže je zbytočné ho dávať na hodinovú mzdu. chápem správne?
ivka70
29.03.17,10:08
Ano, zbytocne.
Tak mu skratte uvazok (aj mzdu) na polovicu a dajte organizaciu prace len na dopoludnajsie zmeny v parny tyzden.
Potom moze mat platene len tie a je jedno ,ci v hodinovej alebo mesacnej mzde.
matka35
29.03.17,11:07
ok, aj to je riešenie,len so mzdou sme nechceli moc riešiť, nakoľko je vdovec a sám stará o tri deti.....Len niekedy keď nepríde do práce a nemá ani potvrdenie od lekára tak je to s ním ťažko. Preto som si myslela, že keď ho dáme na hodinovú mzdu, tak budeme platiť len to č v skutočnosti odpracuje. Moja neznalosť ..... Ďakujem veľmi pekne
ivka70
29.03.17,11:55
mozete mu nechat mzdu a dat mu skrateny uvazok - aj to je riesenie :) posudit vhodnost uz musi zamestnavatel,
alebo porozmyslajte o jeho zamestnavani na len jednu zmenu
kazdopadne, keby mu kazdy zamestnanec robil z prace taky holubnik, daleko nezajde.
matka35
29.03.17,12:24
to je pravda, akurát sme sa bavili o tom skrátenom úväzku. Aj keď viem, že je to u nás ťažké a náročné, zamestnávateľ vypláca všetko a načas. Aj to je myslím aký taký plus.
Každopádne moc ďakujem za rady a vysvetlenie. :-)