val.c
30.03.17,09:13
Prosím o informáciu, akým spôsobom mám postupovať. Chcem ukončiť prac.pomer dohodou napr.k 15.4.2017 ale obávam sa, že firma s tým nebude súhlasiť a ja budem nútený dať výpoveď s 2 mes.výp.lehotou. Problém je v tom, že sídlo firmy je v Bratislave a ja už nad sebou nemám v mieste pracoviska žiadnu nadriadenú osobu, ktorá by moju výpoveď prevzala (ak nebudú súhlasiť s dohodou) k 31.3.2017. Musím ju teda poslať dnes ako expres zásielku. Keby som bol osobne pri tom, ako mi oznámia, že dohodu neprijímajú, môžem vytiahnuť výpoveď a mám istotu, že mi plynie výpovedná lehota a nestratím ďalší mesiac.
Je možné spísať na jeden dokument dohodu o ukončení prac.pomeru a zároveň uviesť, že ak ju neakceptujú, podávam výpoveď s 2 mes.výp.lehotou? Akým spôsobom to je potrebné spísať, aby to bolo akceptovateľné?

Ďakujem za odpoveď.
Tweety
30.03.17,07:22
Text by mohol byť aj takýto: JMeno....., zamestnaný na PZ od .....,.týmto vás žiadam o skončenie PP k uvedenému dátumu...... Ak so skončením PP k uvedenému dátumu nesúhlasíte,.považujte tento list za výpoveď podľa §67 ZP.
........
val.c
30.03.17,10:07
dakujem za odpoved