Emília247
30.03.17,08:48
Dobrý deň, ked vystavujem zahraničnú faktúru za tovar do EÚ (obaja plátci DPH), tak čo sa píše na faktúru? Oslobodenie alebo prenesenie daňovej povinnosti?

Ďakujem.
marta17
30.03.17,09:07
Dodanie tovaru oslobodené od DPH podľa § 43 zák. 222//2004 Z.z.