mondes
30.03.17,20:44
Prosím Vás, vyexportovala som z Omegy DPPO a chcem ho podať. Keď si to dám na stránke FS načítať, kontrola prebehne úspešne, ale vypisuje mi potom toto:

Vybrané identifikačné údaje o subjekte, vyplnené vo formulári, nie sú zhodné s vybranými identifikačnými údajmi vybraného subjektu v kontexte OIZ a preto nie je možné podpísať/podať takto vyplnený dokument. Ak chcete podpísať/podať takto vyplnený dokument za v ňom uvedený subjekt, je potrebné použiť voľbu "Uložiť do súboru", následne vybrať subjekt, za ktorý chcete dokument podpísať/podať a zvoliť voľbu "Načítať zo súboru".

Prosím Vás, čo to znamená? Nikto nevie poradiť, čo to znamená??
Žabinka
30.03.17,18:50
nemáš viac firiem a nenačítala si to do nesprávnej? podľa tej hlášky to tak vyzerá..
neviem ako fungune omega, ale v mrp to funguje tak, ako píše v hláške.. urobím v programe DP, dám uložiť do súboru, napr. na ploche.. otvorím FS, otvorím firmu ktorej DP som uložila, a dám načítať zo súboru..
mondes
30.03.17,18:55
Nie, už viem. Nemalla som stiahnutú najnovšiu verziu a urobila som DPPO do minuloročného. :)
A teraz ani neviem, ako ho mám vygenerovať nanovo. Poradíš? Srdečná vďaka.
Žabinka
30.03.17,18:56
nemám omegu, veru neporadím..
mondes
30.03.17,19:01
Prosím, kto účtuje v Omege? Ako vymažem staré tlačivo DPPO?
mondes
30.03.17,19:08
Nakoniec zrejme je to tlačivo dobré. Hore v rohu mi píše: DPPOv15_1, Je to správne?
Žabinka
30.03.17,19:25
tlačivo pre rok 2016 je rovnaké ako v roku 2015..
mondes
30.03.17,19:26
Ano, už viem. Ale nechce mi to zobrať. Už som zúfalá.