nikdyneklam
31.03.17,18:54
Dobrý večer, až sa bojím dať námet do debaty, aby ma nepovažovali za totálne nejapnú osobu....ako som čítala v predošlej diskusii....no risknem to....čo hovoríte na nezamestnaných dohodárov od 1.mája? Podľa mňa je to sila.....raz zákon dal možnosť pracovať na dohodu aj v rámci evidencie na ÚP...a po 10 rokoch to zruší.....
veronikasad
31.03.17,17:09
Veď môžu aj po 1. maji - 40 dní v roku. Kolko z tých dohodárov - dlhodobo prihlásených v SP - odpracovalo 10 hod. týždenne na DoPČ alebo 350 hod. v roku na DoVP ?Rozmôže sa čierna práca a inšpektori IP budú zarábať na pokutách ...

Pomaly sa zvolebnieva a treba znížiť percento nezamestnaných na Úradoch práce ... Za akú cenu sa im to podarí, to už nikoho (pánov poslancov, ktorí schválili novelu zákona o službách zamestnanosti) nezaujíma
Tweety
31.03.17,17:12
Je to veru sila, takto (ne)sociálne sa stavia naša sociálna vláda k nezamestnaným. Neviem, čo tým sleduje, možno to ani sama nevie, len tak strieľa naslepo.
kn-alka
31.03.17,17:45
len umelo znižujú stavy nezamestnaných, potom sa budú chváliť, ako kleslo percento nezamestnanosti