rage1
17.07.06,09:15
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, ak chce firma zamestnať 16 - ročného študenta - brigádne, aký vzťah s ním uzatvára, koľko hodím môže taký študent odpracovať a kam všade sa má prihlásiť a ako je to s odvodmi?
Tweety
17.07.06,07:18
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, ak chce firma zamestnať 16 - ročného študenta - brigádne, aký vzťah s ním uzatvára, koľko hodím môže taký študent odpracovať a kam všade sa má prihlásiť a ako je to s odvodmi? DOBPŠ-dohoda o brigádnickej práci študenta § 227 ZP. Môže odpracovať v priemere 1/2 určeného týždenného PČ.:cool: Prihlásiť ho do SP, pred začatím vykonávania práce na dohodu. zatiaľ platíi za neho zamestnávateľ iba 0,8% ÚP do SP, od 1.8. aj GP.:cool:
rage1
17.07.06,07:26
nachádza sa tu niekde tlačivo na Dohodu o braigádnickej práci študenta?
do zdravotnej poisťovne sa neprihlasuje?
Zoltán Kovács
17.07.06,07:27
Pridám len toľko, že keď ide o mladistvého je potrebný aj písomný súhlas rodiča, resp. zákonného zástupcu.

Do zdravotnej poisťovne sa neprihlasuje.
dana9
17.07.06,07:28
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, ak chce firma zamestnať 16 - ročného študenta - brigádne, aký vzťah s ním uzatvára, koľko hodím môže taký študent odpracovať a kam všade sa má prihlásiť a ako je to s odvodmi?

ZĽ je v súvislosti so zamestnávaním maldistvých (16 - 18 rokkov) tiež povinný viesť evidenciu mladistvých zamestnancov, vrátane dátumu narodenia.
ZĽ tiež nesmie rozvrhnúť pracovný čas mladistvému tak,aby mal len 24 - hodinovú odpočinok v týždni (musí mať dlhší).

A ešte pre úplnosť, s mladistvými zamestnancami nie je možné uzavrieť dohodu o hmotnej zodpovednosti. V zásade ZĽ nesmie zamestnávať mladistvých prácou nadčas, nočnou prácou ani pracovnou pohotovosťou.

dana:)
mmia
17.07.06,08:49
ahojte, chcela by som sa opytat...
volala mi pracovnicka zo strediska ze citala v novinach ze student moze odpracovat najviac 100 hodin rocne.... neviete co je to za fááámu? :eek:
Tweety
17.07.06,08:53
ahojte, chcela by som sa opytat...
volala mi pracovnicka zo strediska ze citala v novinach ze student moze odpracovat najviac 100 hodin rocne.... neviete co je to za fááámu? :eek: Je to iba fáma.
§ 227 ZP
(1) Dohodu o brigádnickej práci študentov môže zamestnávateľ uzatvoriť s fyzickou osobou, ktorá má štatút študenta, aj keď predpokladaný rozsah nepresahuje 100 hodín v kalendárnom roku.
(2) Na základe dohody o brigádnickej práci študentov nemožno vykonávať prácu v rozsahu prekračujúcom v priemere polovicu určeného týždenného pracovného času. Do tohto rozsahu sa nezapočítava čas pracovnej pohotovosti, za ktorú zamestnancovi nepatrí odmena, a pracovná pohotovosť doma.
(3) Dodržiavanie dohodnutého a najviac prípustného rozsahu pracovného času podľa odseku 2 sa posudzuje za celú dobu, na ktorú bola dohoda uzatvorená, najdlhšie však za 12 mesiacov.
andulka
17.07.06,12:46
Nezabudni, že ak zarobí viac ako 3450,- mes. (celý rok) musí si platiť aj zdravotné poistenie 14%. Nemusí teraz ale v ročnom zúčtovaní, keď by presiahol 41400,-/rok. A ak chceš uzatvoriť dohodu o brigádnickej práci študenta dotyčný musí preukázať, že je študent a potvrdenie si priložíš k dohode. To zdravotné nie je Tvoj problém, ale je dobré aby si ho na to upozornil. Môže si platiť preddavky a keby v celkovej sume neprekročil 41400,- tak bude mať preplatok. Ale to už je každého vec.
rage1
21.07.06,09:48
tych 3450 je myslenych v hrubom alebo v cistom
BOBY
21.07.06,09:56
3.450,- Sk v hrubom