Ivana.T
03.04.17,15:12
Dobry den, chcela by som vas poprosit o radu alebo sa spytat na vase zaciatky podnikania v uctovnictve. Ide mi o to, ako ste ziskavali prvych klientov, ktore zdroje boli pre vas uzitocne a ktore nie, napr web stranka, inzeraty a pod. Ja som vystudovala uctovnictvo, takze rozhadzovanie sieti cez znamych mi moc nepomoze, pretoze mam 100 spoluziakov, ktori su celkom zorientovani, mam viacero skusenosti aj z velkej stvorky, momentalne som hlavna uctovnicka, takze si myslim, ze to zvladnem, co sa tyka uctovania aj dani, aj problemov, ktore ma mozu stretnut. Len tych klientov treba zohnat. Necakam, ze kazdy hned ku mne prebehne a chce to trpezlivost, ani to, ze mi date svoje know-how alebo presny navod. Len by som vas v dobrom chcela poprosit o nasmerovanie podla vasich skusenosti, co povazujete za stratu casu a co za dobru investiciu. Dakujem vopred tym, co budu ochotni podelit sa aspon o zrnko skusenosti.
Soňa K
03.04.17,14:17
Momentálne si hlavná účtovníčka, takže si pekne odštartovala kariéru a zbieras praktické skúsenosti. Tak prečo zhanas klientov ? Alebo to máš v náplni práce ? Skús inzeráty na nete, dôležité sú aj osobné kontakty a častokrát náhoda. Pracuj na svojich zručnostiach, buď spoľahlivá a slušne vychadzaj s ľuďmi okolo Teba.
Ivana.T
06.04.17,10:10
Dakujem Sona. Nemam to v naplni prace, skor je to tak, ze nie som uplne spokojna s tym, ze pomerne daleko dochadzam a hlavne mam pevne stanovenu pracovnu dobu, ktora zacina skoro rano a ja mam radsej urcitu volnost a rada by som bola viac samostatna a svojim sposobom nezavisla. A dalsi dovod, preco sa chcem osamostatnit, je to, ze potom je ta praca taka roznoroda a nie jednotvarna ako teraz. Tak sa potom viac naucim.