stef1103
03.04.17,18:54
Zdravim,
Našiel som si dovolenku cez Taliansku CK (opravujem agentúru zabezpečujúcu ubytovanie v oblasti), ktorú som si našiel na nete. Vymenili sme si niekoľko mailov a vytipovali čo chceme. Teraz mám zaplatiť zálohu, ale keď si pýtam zmluvu tak posiela iba informácie na čom sme sa dohodli. Nemajú taliani zmluvy na dovolenku? Tu aspoň máš sa na čo odvolať v prípade problémov. Dôverovať a zaplatiť? Je to u nich bežné? Ďakujem
Stef
Soňa K
03.04.17,17:55
Neviem, či je to v Taliansku bežné, ale ja by som nikam peniaze neposielala. Ak chceš ušetriť a si jazykovo zdatný, chođ na dovolenku cez niektorú nemeckú alebo rakúsku renomovanú ck.
arizona
03.04.17,19:14
Ja som bola na Karibiku cez taliansku CK. Super sluzby,nedaju sa porovnat so sluzbami slovenskymi...
Ale bola som osobne v CK,dali zmluvu,platila som kartou.

Neviem,cez aku CK ids.Ak si nemala problem najst zajazd,urcite si najdes na nete aj nejake recenzie k CK a prestudujes ich stranku a podmienky.
Dáša_
03.04.17,19:18
my chodíme do talianska cez ich agentúru. nie je to priamo cestovná agentúra, v podstate máme zabezpečené iba ubytovanie, ale zrejme ponúkajú aj iné možnosti. Na internete si vyberiem ubytovanie, zaplatím rovno z karty požadovanú čiastku. Potom príde iba faktura aj s potrebnými dokladmi. Zvvšok doplácame priamo pri ubytovaní v agentúre. Ale úplne klasická zmluva tuším veru nechodí.
stef1103
03.04.17,21:59
Zle som sa vyjadril. Áno, je to agentúra zabezpečujúca ubytovanie v danej oblasti. Cestu si zabezpečíme sami. Ďakujem za informáciu.
Makovsky
04.04.17,07:10
ja si vždy ubytovanie zabezpečujem cez booking a nikdy nebol problém