Mathonik
04.04.17,09:36
Dobry den.

Zamestnavatel mi pred tyzdnom zvysil mzdu formou dodatku. Dnes mi bolo povedane ze dodatok bude zruseny kvoli tomu ze som o zvyseni platu hovoril s tretou osobou.
Chcem sa opytat ci podla zakona moze zamestnavatel svojvolne zrusit takyto dodatok podpisany oboma stranami. Original dodatku mam doma.
Chobot
04.04.17,07:55
Nemôže, ale ako si to u zamestnávateľa vymôžeš? Budeš sa s ním súdiť?

Ale možno ťa len postrašil, aby si nabudúce o plate s inými nerozprával. Po právnej stránke je dodatok platný, ak je podpísaný oboma stranami.
Mathonik
04.04.17,07:59
zamestnavatel ma poziadal aby som doniesol dodatok aby sme ho skartovali kedze je "neplatny"
Ako mam postupovat ?
KEJKA
04.04.17,08:04
nič mu nedones, pokiaľ ho máš, vieš dokázať svoj nárok.
Darina1234
04.04.17,08:05
tak to urcite nerob, ze vratis, ten dodadok je tvoj doklad a ked ma byt neplatny, tak ho musi zamestnavatel pisomne zrusit s odovodnenim
Mathonik
04.04.17,08:07
A ako mam postupovat ? musi mi na vyplatu vyplatit novu dohodnutu mzdu alebo staru ?
Moze byt odovodnenie ze som rozpraval o svojom zvyseni s tretou osobou ?
Problem je ze nieco ohladom toho mame aj v pracovnej zmluve.
jslancik
04.04.17,08:35
pozri, ak sa budeš s ním súdiť, on sa bude súdiť s tebou o mlčanlivosti. mal si aj ty dodržať to, čo ti zo zmluvy vyplýva. Niektorí zamestnávatelia to berú vážne, keď prezradíš vec ohľadom platu. Obzvlášť zainteresovaným osobám, napr. kolegom.
bubkoch
04.04.17,10:52
zrusit ho nemoze, musi ti vyplacat mzdu podla neho. nic mu nedavaj, je to tvoj dokaz v dalsich konaniach, a trvaj na navysenej mzde.
ak ti navysenie nevyplati, pisomne ho poziadaj o doplatenie, ak tak neurobi, mozes po 15-tich dnoch od splatnosti mzdy okamzite zrusit pracovny pomer.
ak v nom budes pokracovat (ale aj ked nie) mozes sa doplatku domahat na sude jednoducho pomocou platobneho rozkazu.

akesi porusenie mlcanlivosti nema na platnost dodatku o zvyseni mzdy ziaden vplyv. ked to mas v zmluve zrejme v nej mas aj sankcie za porusenie mlcanlivosti.