LenkaAd
08.04.17,13:14
Chcem sa opýtať na čo mám nárok. Pracujem v nepretržitej prevádzke 11,5hodiny, pracovný fond je nepravidelný. Mám nárok na pol hodinovú prestávku. Chcem sa spýtať či mám nárok na preplatených 12 hodín, kedže nie vždy je možné si vziať prestávku, a nesmiem opustiť pracovisko. Dostávam stravné lístky - jeden stravný lístok za zmenu. Mám nárok na viac lístkov?
Tweety
08.04.17,11:20
Prestávka sa nepočíta do pracovného času. Takže nemôžeš mať preplatených 12 hodín. Na viac SL nemáš zákonný nárok.
Vyberám
§152 ZP
(2) Zamestnávateľ zabezpečuje stravovanie podľa odseku 1 najmä poskytovaním jedného teplého hlavného jedla vrátane vhodného nápoja zamestnancovi v priebehu pracovnej zmeny vo vlastnom stravovacom zariadení, v stravovacom zariadení iného zamestnávateľa alebo zabezpečí stravovanie pre svojich zamestnancov prostredníctvom právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie sprostredkovať stravovacie služby, ak ich sprostredkuje u právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie poskytovať stravovacie služby. Nárok na poskytnutie stravy má zamestnanec, ktorý v rámci pracovnej zmeny vykonáva prácu viac ako štyri hodiny. Ak pracovná zmena trvá viac ako 11 hodín, zamestnávateľ môže zabezpečiť poskytnutie ďalšieho teplého hlavného jedla.
veronikasad
08.04.17,12:02
Pozri par.91, odst.5 Zákonníka práce. Prestávka na odpočinok a jedenie, pri ktorej sa zabezpečuje primeraný čas na odpočinok a jedenie bez prerušenia práce zamestnancom sa do pracovnej doby započítava ...Na viac SL zo zákona nemáš, ale nič nebráni zamestnávateľovi poskytnúť ďalší, ak výkon práce trvá viac ako 11 hod.
veronikasad
08.04.17,12:03
Aký druh práce vykonavas?
LenkaAd
11.04.17,04:50
recepčná
LenkaAd
11.04.17,04:51
Ďakujem za info