misomiso
10.04.17,17:42
https://ekonomika.sme.sk/c/20505341/ludia-mozu-prist-o-dalsie-ceske-stanice-jojka-ziada-vypnutie-ceskej-televizie.html
Je mozne, aby si taketo nieco dovolovali? To nebolo ani za sociku. V BA sme chytali vsetko co k nam doletelo, Madarov, Rakusanov, nikto to neriesil. Na severe chytali Poliakov. Odteraz nezapnem TV JOJ. Na CT byva obcas aspon kvalitny obsah, ale ten TV hnoj...
Dáša_
10.04.17,18:04
misomiso, presne o tomto som rozmýšľala. Naozaj vrchol. ČT2 je naša najobľúbenejšia stanica. JOJ pozeráme minimálne, možno by fakt stálo za to ich ignorovať úplne
Žabinka
10.04.17,18:12
ja už dlhšiu dobu rozmýšľam, že zruším káblovku.. ak bude čt zrušené, už nebudem mať ozaj čo pozerať, takže konečne budem mať na to dôvod.. u nás sa pozerá stv a čt, muž pozerá športové programy.. keď zruším káblovku, bude musieť športovať cez internet..
arizona
10.04.17,20:55
Ja nepozeram JOJ a Markizu uz davno.Ani mi nechybaju. Tie nekonecne reklamy ma ubijaju.
Inak,celkovo malo pozerame doma TV.Ak vypnu aj CT,ci ine ceske programy,odhlasim telku a basta.
Mozno prejdem na klasicku,obycajnu antenu,to bude uplne stacit
Janiela
11.04.17,05:51
Aj ja zruším tv ak vypnú ČT1.
taiko
11.04.17,05:58
Ja TV Hnoj bojkotujem uz asi 10 rokov, ba hadam od jej vzniku :) Programy stimulujuce 1 signalnu sustavu a vyvolavajuce najjednoduchsie a najtemnejsie emocie slovakov su podla mna nebezpecne.

Mohli by sme mozno urobit peticiu na zrusenie TV Narkoza a TV Hnoj a zaroven dat podnet ne presetrenie ucelovej debilizacie obyvatelov Slovenska :)

A ked este dostane kapitan pod spravu RTVS, tak to uz bude uplny koniec.
vicktor
11.04.17,07:11
Markizu, Joj a ich sesterske stanice nepozeram cele roky, tiez vystacim s STV a CT vdaka stresnej antene, t.j. o mojom bojkote tie bulvarne stanice ani nevedia. Musite sa viac posnazit vy kablovkari.
misoft
11.04.17,09:10
Hmmmmm.....
Pozrel som si program na sviatky.......
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11337.gif
Prakticky - nie je čo pozerať. Stále to isté a žiaľ - dokonca i STV sa už opičí po Narkóze a Hnoji.....
Takže?
A telku som už nemal zapnutú viac ako týždeň. Ak chcem si niečo pozrieť - spustím KODI a je to.....
taiko
11.04.17,09:14
Hmmmmm.....
Pozrel som si program na sviatky.......
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11337.gif
Prakticky - nie je čo pozerať. Stále to isté a žiaľ - dokonca i STV sa už opičí po Narkóze a Hnoji.....
Takže?
A telku som už nemal zapnutú viac ako týždeň. Ak chcem si niečo pozrieť - spustím KODI a je to.....
Bohusuuuu, filmy zadarmo pozerat sa nemaaaa :)
misoft
11.04.17,09:23
Kto povedal/napísal filmy? Ja skôr na dokumenty....
BXLmiami
11.04.17,09:29
Tiež nepozerám tie dve telky,prepínam cez správy a na 15 minut ide teleráno ako kulisa.Nie je tam čo pozerať,rozmýšľam kto akceptuje takú farmu,farmárov či tie turecké telenovely,neviem ako je možné že ešte pri tejto úrovni neskrachovali.Zato české by mi chýbali.Bodol by nejaký balíček,obsahujuci české stanice a ignorujúci slovenské,to by asi kúpili viacerí.
No a správy :-).Najnovšie je spoľahlivý nasie***,ked zdravotníctvo hodnotí a komentuje blondinka,ktorá nemá lacnejšiu kabelku ako 3000 ečok :-).
Dáša_
11.04.17,09:54
Tiež nepozerám tie dve telky,prepínam cez správy a na 15 minut ide teleráno ako kulisa.Nie je tam čo pozerať,rozmýšľam kto akceptuje takú farmu,farmárov či tie turecké telenovely,neviem ako je možné že ešte pri tejto úrovni neskrachovali.Zato české by mi chýbali.Bodol by nejaký balíček,obsahujuci české stanice a ignorujúci slovenské,to by asi kúpili viacerí.
No a správy :-).Najnovšie je spoľahlivý nasie***,ked zdravotníctvo hodnotí a komentuje blondinka,ktorá nemá lacnejšiu kabelku ako 3000 ečok :-).

kedysi u nás tiež bežalo teleráno ako kulisa. Ale niečo sa mi tam znepáčilo. Už ani neviem, čo to vtedy konkrétne bolo. A zistili sme, že už ráno kulisu nepotrebujeme.....

No a správy v snahe o zachovanie môjho zdravia nepozeráme niekoľko rokov. Najskôer sme prestali s diskusnými reláciami a pokračovali správami.

Inak, ten český balíček, to by mohlo byť zaujímavé. Ale v poslednej dobe sa trošku zlepšuje aj naša dvojka. Ešte to nie je čt2, ale sem tam svetlá chvíľka sa nájde.
kopretinka
11.04.17,10:08
nemáme TV :---:D
BXLmiami
11.04.17,10:10
Tak je to smutné,ale naše telky keby vypli,ani by som neriešila.To že vypínajú Čechov mi vadí podstatne viac.Ale to oblbovanie ľudí dosahuje obrovských rozmerov.
kukučka
11.04.17,20:34
Škoda, že pani Radičová neprešla od slov ku skutkom, dnes by sme nemuseli platiť koncesionárske poplatky.
romana147
11.04.17,20:51
Ja nepozeram JOJ a Markizu uz davno.Ani mi nechybaju. Tie nekonecne reklamy ma ubijaju.
Inak,celkovo malo pozerame doma TV.Ak vypnu aj CT,ci ine ceske programy,odhlasim telku a basta.
Mozno prejdem na klasicku,obycajnu antenu,to bude uplne stacit
Odhlásiš telku , alebo káblovku ?
korela
11.04.17,22:25
Ja TV Hnoj bojkotujem uz asi 10 rokov, ba hadam od jej vzniku :) Programy stimulujuce 1 signalnu sustavu a vyvolavajuce najjednoduchsie a najtemnejsie emocie slovakov su podla mna nebezpecne.

Mohli by sme mozno urobit peticiu na zrusenie TV Narkoza a TV Hnoj a zaroven dat podnet ne presetrenie ucelovej debilizacie obyvatelov Slovenska :)

A ked este dostane kapitan pod spravu RTVS, tak to uz bude uplny koniec.

Jedným slovom ide o vedomú degradáciu Slovákov. Aj cez školstvo, potraviny, zdravotníctvo.
Je zaujímavé, že táto oblasť hercov netrápi, nakoľko z TV žije s malou obmenou stále tá istá skupina ľudí, vrátane tvorcov jednotlivých programov. Je mi ľúto množstva skutočne talentovaných mladých ľudí, ktorí nemajú ani tú najmenšiu šancu sa dostať na VŠ umeleckých smerov.

Huba a jemu podobní by v živote chlebovku v seriáloch neprijali. Obsahy bez umeleckej hodnoty.

Proste bezduché vysedávanie po krčmách sa prenieslo každodenne a každovečerne do obývačiek. Vo význame nevidím rozdiel.
korela
11.04.17,22:37
korela

31.03.12, 13:38

Doslovný prepis z:
Anjeli strážni 2006, hosť Martin Huba - jeho vyjadrenie k reality show na Slovensku:

""...masívna ponuka nejak zodpovedne sa k vnútornej bohatosti svojho diváka nestavia, je tu stále ten spomínaný efekt návštevnosti a sledovanosti a tieto primitívne pohľady, to je najprimitívnejší a naškodlivejší možný pohľad na kultúru, je to absolútny primitivizmus a škodlivosť ktorý zničí spoločnosť.


Ak si to zodpovední ľudia neuvedomia, že moment sledovanosti, moment návštevnosti je skaza vnútorného mravného života spoločnosti, nech poďakujú za svoje funkcie a čím skôr sa pracú preč, lebo ich spoločnosť sama vymetie možno nie tým spôsobom fyzicko neviem akým, ale bude to ešte horší mravný spôsob, a príde sem niečo čoho sa dnes bojíme, z čoho sa tak trošku smejeme, ale čo ešte akú takú mravnú silu v sebe má dnes je, a to je jeden veľmi nebezpečný moment zápasu rôznych etník , rôznych náboženstiev, rôznych kultúr, rôznych civilizačných blokov, ktoré teraz na seba narážajú a my robíme pre tú druhú stranu tú najväčšiu službu, teda v tom najhrôzostrašnejšom slova význame, že zbavujeme ľudí vnútorného duchovného života a vnútornej hodnoty.


A pre toto robí televízia, nech mi odpustí, práve sme tu, jednu obrovskú, teda nielen televízia aby som bol spravodlivý, časopisy, množstvo knižiek, a všetci tí čo to organizujú do tohoto smeru, aby to, že či na tom zarobím alebo neprerobím,
... už väčší primitivizmus si neviem predstaviť, že chce niekto zarobiť na kultúre ,
alebo aby som až tak na tom neprerobil.


Investícia do vnútorného a duchovného života spoločnosti je tak efektívna investícia, ktorá nemá obdoby. Niet , niet lepšej investície a ekonomicky vyčísliteľnej, toto čo sa tu deje. ...Len je to veľmi pohodlné. Obrniť sa, alebo dosahovať a dokazovať výsledky návštevnosťou, sledovanosťou, no ja si neviem nič ...veď ja si stiahnem gate a v divadle mám plno.
Každý poklesný žáner mi naplní sálu! Každý pokleslý žáner mi naplní sálu. A nemám problém.
A nemôžme sa čudovať, prepáčte, že som sa tak emotívne rozrušil, ale nemôžme sa čudovať, že ten divák a to publikum , keď je atakované veľmi dômyselnou,veľmi kvalitnou, veľmi lákavou, veľmi dráždivou ponukou ..."
z http://www.porada.sk/archive/index.php/t-191019.html
taiko
20.04.17,05:31
Pacilo sa mi dnes na sme.sk

"..môj sen...vypnúť
markízu a joj aj s tými deviatnými mutantami čo vyvrhli pre jednobunkové organizmy...a pridať doživotný zákaz na kameru Nikodým a Marcin...fúúúú to by som si aj priplatil "
--- komcak ---
lujza.j
20.04.17,06:21
Hmmm ja ani neviem kolko maju mutantov....
Mne je smiesne ako ludia trepu ako nic nepozeraju....ale o vsetkom vedia:D
Aky rozdiel je medzi sutaziacimi farmy a politikmi....?!no pre mna ziadny:D
jar88
20.04.17,07:13
Ja TV Hnoj bojkotujem uz asi 10 rokov, ba hadam od jej vzniku :) Programy stimulujuce 1 signalnu sustavu a vyvolavajuce najjednoduchsie a najtemnejsie emocie slovakov su podla mna nebezpecne.

Mohli by sme mozno urobit peticiu na zrusenie TV Narkoza a TV Hnoj a zaroven dat podnet ne presetrenie ucelovej debilizacie obyvatelov Slovenska :)

A ked este dostane kapitan pod spravu RTVS, tak to uz bude uplny koniec.

Jedným slovom ide o vedomú degradáciu Slovákov. Aj cez školstvo, potraviny, zdravotníctvo.
Je zaujímavé, že táto oblasť hercov netrápi, nakoľko z TV žije s malou obmenou stále tá istá skupina ľudí, vrátane tvorcov jednotlivých programov. Je mi ľúto množstva skutočne talentovaných mladých ľudí, ktorí nemajú ani tú najmenšiu šancu sa dostať na VŠ umeleckých smerov.

Huba a jemu podobní by v živote chlebovku v seriáloch neprijali. Obsahy bez umeleckej hodnoty.

Proste bezduché vysedávanie po krčmách sa prenieslo každodenne a každovečerne do obývačiek. Vo význame nevidím rozdiel.

Moja zlatá.
Krčma sa s telkou vôbec nedá porovnávať a že by to bolo "bezduché" posedávanie, to už vôbec nie.
Len sa čudujem, ako vôbec môžeš od telky očakávať nejakú kultúru. Veď už za socializmu sme si vravievali, že je to papučová kultúra a sprosté masírovanie.
No a k tomu akože umelcovi MH, sa ani nevyjadrujem. To už tu chýba len toto:
https://www.youtube.com/watch?v=uL6CiOA_780
jar88
20.04.17,07:36
Píšete, že najradšej by ste pohodlne sedeli na zadkoch a sledovali kultúru, ktorú vám niekto naservíruje. Následne sa hneváte, že čo vám to tu servírujú a pritom je tak ľahké si pohľadať niečo čo vám pripadá kultúrne, alebo zaujímavé, či dokonca potrebné.
Dnes je na internete naozaj všetko a dokonca aj také, aké vám žiadna telka nikdy neponúkne.
Napríklad niečo ako toto:
https://www.youtube.com/watch?v=xeNe-XgKgzU
Žabinka
20.04.17,07:41
misoft
20.04.17,10:05
Jediné, čo sa dalo pozerať - bol seriál Vikingovia - samozrejme časovo 2x tak dlhý, pretože k 45-tim minútam pridali 40 minút reklamy. Ale stiahnem si to a basta. HNOJku som si nezapol už skoro mesiac - nič tam nedávajú (a ak áno - tak Xkrát opakované reprízy a to ešte vycapia "PREMIÉRA":mad:).
Narkózu používa moja 3/4 ako zvukovú kulisu ráno, keď vstane a chystá sa do roboty....
A keď už čumím na telku - tak Zoom, Discovery (všetky), Viasat, History, Spektrum, Nat Geo, Animal Planet, sem-tam Filmbox...... a občas STV....
BXLmiami
20.04.17,10:52
Vyzerá že nielen vo vzťahu ku mne to Joj a Markíza prehnali,ale ktovie,možno to naozaj pozerá dosť ľudí ked majú pocit že je tam sledovanosť.Ja som pár krát natrafila neviem kde na nejaký indický seriál,a tam som mala pocit že nás chystajú na buducnosť.Dievčina a rodina 20 minut s napatím a vystupnvanou hudbou a pokiaľ som pochopila pointu tak šlo tých 20 min o to,či si mladý vyberie ženu alebo mamu.No dráma na Magnezium.
BXLmiami
20.04.17,10:53
A tie telenovely turecké kde rodičia vyberajú ženích či nevestu ako u nás pred druhou svetovou,uplná príprava na buducnosť :-).
misoft
20.04.17,10:56
A tie telenovely turecké kde rodičia vyberajú ženích či nevestu ako u nás pred druhou svetovou,uplná príprava na buducnosť :-).
No pokiaľ budú i naďalej Narkóza a Hnojka preberať tieto turecké telenovely - tak to po čase už bude Vyššia škola islámu a koránu.....
solide
20.04.17,11:17
https://ekonomika.sme.sk/c/20505341/ludia-mozu-prist-o-dalsie-ceske-stanice-jojka-ziada-vypnutie-ceskej-televizie.html
Je mozne, aby si taketo nieco dovolovali? To nebolo ani za sociku. V BA sme chytali vsetko co k nam doletelo, Madarov, Rakusanov, nikto to neriesil. Na severe chytali Poliakov. Odteraz nezapnem TV JOJ. Na CT byva obcas aspon kvalitny obsah, ale ten TV hnoj...

Pripajam sa k bojkotu, to co si dovoluje JOJ-ka nema obdoby !!!
babka - ježibabka
20.04.17,11:33
Nemôžem komentovať, lebo nepozerám. Televízory máme doma 2. Jeden môj, jeden synov. Ten ide keď príde syn domov, alebo prídu vnuci, ale čo tam pozerajú neviem. Ako zvuková kulisa keď napríklad žehlím mi ide TV Šláger. Správy čítam na internete z novín. Zapínam iba miestny infokanál, kvôli miestnym oznamom, ale aj tak sa nič nedozviem, lebo to asi nemá kto na OÚ napísať.
taiko
20.04.17,12:52
Nemôžem komentovať, lebo nepozerám. Televízory máme doma 2. Jeden môj, jeden synov. Ten ide keď príde syn domov, alebo prídu vnuci, ale čo tam pozerajú neviem. Ako zvuková kulisa keď napríklad žehlím mi ide TV Šláger. Správy čítam na internete z novín. Zapínam iba miestny infokanál, kvôli miestnym oznamom, ale aj tak sa nič nedozviem, lebo to asi nemá kto na OÚ napísať.
:D:D:D no babka a hotovo, vymalovane :D
lujza.j
25.04.17,08:20
V analogovom vysielani..joj plus a ine vypnute...
misoft
25.04.17,10:09
Išiel som sa pozrieť - u mňa nie... ešte idú.....
lujza.j
25.04.17,10:16
duški....aj u mna kde karta a setobox...decko nič..moja máti tiež nič...čo po kabliku
vicktor
25.04.17,10:17
Ja to nepozeram, ani clanok som necital, ale ten chlap hanby v sebe nema:
https://ekonomika.sme.sk/c/20513224/sef-tv-joj-prinasame-kvalitny-obsah-chceme-za-to-aj-peniaze.html

Keby som cital, asi by som dal aj do temy "co vas nasrdilo".
misoft
25.04.17,10:25
duški....aj u mna kde karta a setobox...decko nič..moja máti tiež nič...čo po kabliku
Asi ich ten na druhom konci kábliku vyradil, alebo preladil... i to sa stáva....
misoft
25.04.17,10:31
Ja to nepozeram, ani clanok som necital, ale ten chlap hanby v sebe nema:
https://ekonomika.sme.sk/c/20513224/sef-tv-joj-prinasame-kvalitny-obsah-chceme-za-to-aj-peniaze.html

Keby som cital, asi by som dal aj do temy "co vas nasrdilo".
Fakt je to blbec..... Vraj Rai Uno vysiela čiernu obrazovku . Trt makový..... vysielajú všetko..... A to "vyjadrenie" o kvalitnom obsahu - keď dával ten rozhovor, musel mať v sebe aspoň 3 % blbosti v hlave.... Len nedávno vysielali dobrý film Exodus..... ale tá dĺžka, ta dĺžka...... Originál film má 150 minút - oni to natiahli na skoro 3 hodiny, skrz tie ich debilné reklamy (ktoré aj tak mnohí už nepozerajú, lebo vtedy si robia jedlo, kávu, alebo práve sedia na hajzli....).
lujza.j
25.04.17,10:43
Duski...u decka ostal analog ....nie..ze by som umrela...ale tam rano bajkujem a kukam detektivku beketovu:Dmusim asi bike na chvilku premiestnit:D
Inak joj nekukam....roky
Mne je luto za nova cinema..fajn filmy a malo reklam....hbo-čka su fasa...len treba trafit co este nedavali:)
misoft
25.04.17,10:48
HBO dávajú celý mesiac furt to isté, potom zmenia 1-2 filmy a opäť dokola. Nova Cinema mali fakt málo reklám, ale tiež opakovali filmy - niečo ako HBO.... A teraz to ist i JOJ Cinema - lenže tá nezmizne (ak Hnojku vyradia) - pretože nepatrí Ja a Ty.....
lujza.j
25.04.17,11:14
Duski tak potom som novu cinema asi kratko kukala....ja som vela filmov nevidela...tak ked aj starina pre mna novina:Dako vtierka cstle...nikdy som to nepozerala....
lujza.j
25.04.17,12:18
lujza.j
25.04.17,12:19
už mi naskočila pluska...nemusím ťahať tú opachu ťažku inam:D
misoft
25.04.17,15:19
No vidíš.... porucha nie je vo vašom prijímači.....:D:D:D