stanka613
17.07.06,11:26
pracujem ako uctovnicka - sefovi vediem podvojne uctovnictvo + sklad, mzdy a personalistika, prepisujem ponuky na PC, prijmam ponuky, objednavam material, sef ma aj druhu firmu pre ktoru robi podklady na vykup kovov aj sama ho vykupujem, vystavujem fa, zbieram podklady na jednoduche uctovnictvo, robim vsetky sekretárske práce + bytovka nájom a vymer vody prefakturovanie, mam nastarosti aj niekolko jeho sukr,zálezitosti myslíte si ze je vela mat plat 8000 v cistom
sgm
17.07.06,09:29
Nuž poviem iba sovoj názor - je to trošku málo na to, akú zodpovednosť máš.
Bea
Martinella
17.07.06,09:37
Je to naozaj "veľa muziky za málo peňazí".
STRELEC
17.07.06,09:45
Nechcel by som tak málo platiť svojej účtovníčke. Po nejakom čase by si určite našla lepšie platené miesto a "zdrhla by". Stratil by som obdobie zosúlaďovania sa. Opakovalo by sa znova u inej kolegyni.
Už ani nevravím, že nechcel by som poberať takýto plat nezodpovedajúci ničomu, už vôbec nie potrebe odbornosti a zodpovednosti, ktorú so sebou prináša.
Ak je to ozaj malá firma s nedostatočným využití pracovného času, možno by som sa napr. dohodol, že budem robiť doklady aj inej firme v kancelárii zamestnávateľa a v "jeho čase". Pri tom sa vždy dá stihnúť urobenie kávy, či zdvihnutie telefónu. Pravda, vravím tak len preto, že nepoznám mieru využitia času. Ak je to na plný čas, tak tretí odstavec samozrejme neplatí.
STRELEC
17.07.06,09:48
O odmeňovaní učtárenských a obdobných činností je tu viac tém. Aj z pozície fakturačnej, aj z pozície zamestnaneckej. Možno by som dal šéfovi nejakú vzorku vytlačenú.
stanka613
17.07.06,10:40
Pracujem HPP a v praci niekedy nestiham co mam spravit a vela krat si beriam pracu domov takze ziadna praca mimo sa nedá nemala by som cas na manzela aj teraz ked ho mam tak mi mysel lieta v uctovnictva v práci a nieje to dobry pocit ked ste s milovanou osobou