monr
17.07.06,12:02
vedeli by ste mi poradiť, ako čo najlepšie sformulovať reklamáciu na výpadky internetového pripojenia. Už skoro tri týždne bombardujeme telefonátmi a mailíkmi firmu, čo nám zavádzala internet, a žiaľ nejako sa to nemení. Pevedali mi ,že akceptujú jedine písomnú reklamáciu. Potrebujem tam dať aj niečo v tom zmysle, že žiadame náhradu škody za ušlý zisk, keďže to máme prihlásené na firmu.
Ďakujem
pepo_p
17.07.06,11:49
Myslím si, že ušlí zisk a náhradu škody majú ošetrené vo všeobecných podmienkach na poskytovanie služby (ale treba to skontrolovať) takže vyhrážaním nezískate nič. Skôr by som zaútočil na odstúpenie od zmluvy v zmysle všeobecných podmienok a napísal by som niečo takéto (treba si to podoplňať):
Reklamácia služby :
Dolupodpísaný XZ ako kobateľ spoločnosti týmto podávam reklamáciu na službu XZS, ktorú máme od Vás zavedenú od XX.YXY, nakoľko táto služba nespĺňa prevádzkové podmienky uvedené vo vašich všeobecných podmienkach ako i v cenníku a to z dôvodu:
1. - 10. poruchy
Ešte môžete žiadať urýchlenú nápravu, lebo inak odstupujete od zmluvy.
Zablahoželaj im s prianím do pekného dňa a treba si prečítať tie všeobecné podmienky a cenník (aj keď budú siahodlhé), aby Vás na niečom nenachytali.
monr
18.07.06,05:51
dakujem za pomoc, musim to prestudovat.