AdaG
01.06.04,21:13
Padajú tu samé chválospevy - ale môžem sa len pridať ku spevokolu.
Chodila som aj na Dashofer, mnohých odtiaľ poznám a teším sa na každú ich radu a názor. (Pán Mihál sa geniálne rozlúčil!)
Keďže v zamestnaní momentálne nemám prístup na internet ( asi aj dobre, lebo by som tam bola prilepená denne), sedím pred obrazovkou doma. Čakám len, kedy manžel vyhodí našu "búdu" von oknom, pretože večer by sme sa mali venovať asi príjemnejším aktivitám!
Veľa úspechov v práci prajem všetkým múdrym hlavičkám!
Jozef Mihál
01.06.04,19:19
Pardon, pani AdaG, smiem vedieť v čom bola tá genialita ?

Inak ma trochu trápi, že veľa ľudí z dashofera a veľa doslova podivínov z sk-dane nechápe vymoženosti ktoré máme tu a stále by len šlapali na tom svojom starom detskom byciklíku, hoci tu sa môžu voziť na peknom autíčku. A členovia Porady ho dokonca môžu aj šoférovať...
Heni
01.06.04,19:21
To ste pekne napisali :-)))
iste sem aj ti podivinkovia z sk-dane nakuknu, len sa nepriznaju...
Jozef Mihál
01.06.04,19:27
Hm, s tými podivínkami som to trošku prehnal (opravovať to hore však už nebudem - ale TU BY SOM MOHOL, keby som chcel, na rozdiel od spústy svojich pokazených príspevkov na spomenutých diskusných stránkach !).

Nechcel by som vyhecovať "vojnu" medzi obľúbenými diskusnými servermi.

Už dlho napríklad čakám, kedy sa tu znovu ozve tibor...
AdaG
01.06.04,19:37
Pre p. Mihála:
Citujem(asi):"Zbohom, starý dobrý Dashofer"-veľmi sa mi to páčilo. Viackrát som si od Vás prečítala kritiku na nepružnosť stránky a keďže neráčili reagovať, stretli sme sa inde.
Jozef Mihál
01.06.04,19:44
Na dashoferi ma štve to, že svoje enoviny ládujú prevzatými nekompetentnými článkami zo SME, PRAVDY alebo (v lepšom prípade) z HOSP.NOVÍN. Vlastná tvorba žiadna - čo tam nikoho nemajú ? Ale tvária sa ako portál no.1 vo svete a šírom vesmíre.
Keď sa na tieto články objaví kritika v diskusií, tak na to (až na jednu výnimku - totálne neaktuálny článok zo SME) nikto z dashofera nereaguje, no hanba. Jediné, čo tam za niečo stojí, je ozaj len tá diskusia. Nuž, a keď sa Richard zjavil s Poradou, tak zbohom a amen.
ekin
01.06.04,19:50
aj mna udivilo, že na spomenutých stránkach - najmenej na tých troch, ktoré sme spoločne navstevovali, - nemali ani tolko odbornej cti, aby sa ktosi vyjadroval k problematike, aby prizvali či zaplatili inych odborníkov, ktorí by radili a radili...
Takto vdaka Richardovi si radíme sami sebe.... zadarmo, a dúfam, ze to tak ostane :-)
ekin
01.06.04,20:02
kto je online by mal richard dat v roletke hore a nie celkom na dno... nestihaaaaaam :-))))
AdaG
01.06.04,20:05
p. Evka, p. Mihál, aj vy to sledujete? A ja som si myslela, že sa na stopovacieho psa hrám sama. Ale už asi idem skontrolovať manžela, či spí, alebo sa mám pridať... Dobrú noc (alebo ešte počkám na reakciu?!)
ekin
01.06.04,20:09
AdaG - závislost na porade.... Tak toto psychologovia či ani psychiatri... nepochopia :-))
AdaG
01.06.04,20:10
Hmm, no... ako chlap začnite prvý, aj by som podľahla tomu návrhu.
Lenže tieto stránky sleduje kopec iných ľudí...
Ak som si správne zapamätala, ste zo Zvolena?
AdaG
01.06.04,20:13
Haha, teraz som práve zistila, že zo šiestich online na PORADE sme tu piati - že by sme sa už začali schádzať?
AdaG
01.06.04,20:18
Ďakujem, P.Mihál, náhodou Vami navrhovaný postup ovládam, ale aj tam môže hocikto zablúdiť.
No dobre, nechám tam nejaké to foto na 1 deň!?
Sorry za ten Zvolen, ale boli ste tam na hokeji...
ekin
01.06.04,20:22
foto nieeeee, iba som trosku upravila profil :-)))
ekin
01.06.04,20:23
ale jednu by som mohla, len neviem, ako sa to robi..som blond :-))))
AdaG
01.06.04,20:27
ekin-aj ja som BLOND...
AdaG
01.06.04,20:32
p. Mihál,
ten Zvolen mi utkvel v pamäti preto, lebo je to moje milované mesto a tak som si to pospájala (no čo, blondínka- od prírody aj od farby).
Hokej ma neinteresuje, ale úhlavným nepriateľom by som bola nerada!
ekin
01.06.04,20:32
prosim vas, zajtra ci dnes, nic nevymazavajte...ved je to iba relax, odlahcena tema, akurat az teraz vidim, ze je to v ..... pod inym nazvom, no čo už, snad nam to Richard odpusti, alebo presunie inam...kamsi na pivo...
Dnes toho bolo dost..tak šup do perín, povinnosti su vsade, dnes, ba aj zajtra :-)
elPi
01.06.04,23:33
Práve som sa zobudil na neznesiteľný "absťák", tak si idem pichnúť "poradovú dávku".:D

Kúuuuurnik ... ste sa riadne rozčatovali ...

Aj východný kút juhozápadného Slovenska (kdesi medzi LV a Štúrovom) sa hlási na nejakú "poradoturistiku".
Smerom doprava a hore do Starej Ľubovne to mám odmerané za necelé 4 hodiny, Do Hornej Maríkovej za 2 hodiny ... a kde som to ešte bol ?? ... to nič ale viem, že všade majú kofolu (to je môj BLACK VELVET :p )

Tak čaute! Idem sa pozrieť na témy!
Richard
01.06.04,23:40
:-) inak som uz rozmyslal, ze ci tu nedam nejaky chat, ale som to zavrhol aby tam neskoncili dobre rady o ktore by sa zaujimali aj ostatni....
temu vam presuniem do Po Porade ;-) Fotky si pozriem aj ja :-))
ekin
02.06.04,19:07
Richard, bolo to perfektne, ze sa to "stratilo" z hlavnej stranky :-))) Naše nočné dialogy už boli len pre pár zainteresovaných, ale bolo to príjemné, škoda, že nás elPi už nezastihol...:-))
Richard
04.06.04,19:07
suhlas :-)
AdaG
04.06.04,19:31
TO: Jozef Mihál, Richard:http://www.porada.sk/images/icons/icon6.gif


Ďakujem, chlapci!!!
Ale viac sa teším na pochvalu, keď sa dokážem vyjadriť k nejakej téme natoľko "PEKNE", že tým poteším všetkých informáciechtivých čitateľov!
Jozef Mihál
20.01.06,21:25
A ešte jedna téma z archívu:

Na základe tejto témy (škoda, obsahovala omnoho viac príspevkov, ale vtedy sme ich radšej po sebe vymazali) sa Richard rozhodol založiť šuťák, nech nekvákame kade-tade.
mini999
30.07.11,21:42
Čo je šutak?
pepsikova
30.07.11,21:58
Čo je šutak?..

..šuťák je pokec, alebo klebetáreň, kávičkáreň "narýchlo"..na hlavnej strane porady naspodu...a funguje...
misoft
30.07.11,22:02
... preto, keď ti je smutno, tak len "zakrič" na šutaku, on sa niekto ozve (väčšinou pepsikova - tá je tam permanentne :D ako prilepená)

Pepsi, nič v zlom - sranda musí byť, aj keby cigánčata z neba padali :D
pepsikova
30.07.11,22:13
... preto, keď ti je smutno, tak len "zakrič" na šutaku, on sa niekto ozve (väčšinou pepsikova - tá je tam permanentne :D ako prilepená)

Pepsi, nič v zlom - sranda musí byť, aj keby cigánčata z neba padali :D..

..nehnevám sa, som tam rada,pokec sama so mnou mi vždy ide..nehádam sa a vždy so sebou vyjdem..no..:D...a aj ty občas zavítaš, sa nerob..:---
misoft
30.07.11,22:15
.. najmä keď sa mi nechce spať :D
pepsikova
30.07.11,22:25
.. najmä keď sa mi nechce spať :D

mimotemy..hybaj na šuťák, máš tam kávu..už sa na nej žabky šmýkajú...:D
pepsikova
31.07.11,07:41
...vytrčím na sklo..páči sa mi táto "starinka"...až na to, že časy návštev týchto pánov sú asik nenávratne preč..neni kedy...alebo neni prečo?..žeby nezájem?..