Porada712
15.04.17,20:46
Dobrý večer. Má niekto skúsenosti s omeškaným preplatkom od elekrární? Mali mi to zaslať na účet a do dnešného dňa mi nič neprišlo. Prípadne zákony, ktorými by som peniaze dostala rýchlejšie, prípadne aj penále, nakoľko je to skoro 700€. Ďakujem
ivka70
15.04.17,18:58
Na úhradu nedoplatku či vrátenie preplatku neexistuje žiadny zákonom stanovený termín. Každá spoločnosť si ho môže určiť sama. Tento údaj nájdete v jej obchodných podmienkach.
https://www.noviny.sk/ekonomika/110172-preplatky-za-energie-niektori-klienti-cakaju-aj-mesiace
ivka70
15.04.17,18:59
ktora spolocnost od kedy je preplatok zrejmy a aky je termin podla obchodnych podmienok?
Porada712
15.04.17,20:35
Dobrý večer. Mne to dali vedieť pred vyše mesiacom. Západoslovenské elektrárne. Mešká to už tri dni. Rátala som s tým na Veľkú noc, pretože som MD. Ďakujem za odpove´d
misoft
16.04.17,09:10
mimotemy
To si na tom ešte dobre - aspoň vieš, koľko máš preplatok.
Ja do dnešného dňa nemám ani vyúčtovanie spotreby el. energie, ani faktúru, neviem, či mám preplatok, alebo nedoplatok (ale podľa webu by mal byť preplatok). Po informácii u distribútora mi bolo povedané, že MOŽNO!!!! do konca mája, alebo až na budúci rok....
A čo na to zákony, štát? Nič. Urobili bordel a robia bordel ďalej....
kopretinka
16.04.17,09:41
ja mám tiež tohoto dodávateľa,vo faktúre som mala že preplatok vrátia do konca marca a bolo to tak.ako platíš?z účtu? nezmenila si účet?
pavol54
16.04.17,13:07
Rozpis mesačných záloh dáva predajca, s niektorým sa nedá dohodnúť, s takým som skončil a prešiel ku konkurencii a ešte za lacnejšie, ja vždy doplácam
misoft
16.04.17,14:34
Nuž.... ako sa to vezme..... tebe už poslali, niekto už má a čaká na preplatky... a ja ešte stále nemám ani to vyúčtovanie a faktúru.... a to už máme polovičku marca!!!! A ako som vyššie poznamenal - budem rád, ak ju do konca mája dostanem.... inak až v roku 2018 dostanem vyúčtovanie za rok 2017 s odpočítaním za 2016 .....
A ja si faktúry archivujem - ak by sa mi niečo nepáčilo - ako budem reklamovať v roku 2018 vyúčtovanie za rok 2016? Automaticky bude odpoveď - zamietnuté, lebo som neskoro reklamoval....
bettylou
17.04.17,12:57
Tak som si vydýchla, misoft, lebo ja tiež ešte nič nemám. na webe to kde nájdem? na tej ich vse stránke som to hľadala, a ani som nenašla, ako sa dostať ku svojmu kontu podľa zč
misoft
17.04.17,16:16
Kliknúť na stránku distribútora (u mňa VSE - www.vse.sk ) a zaregistrovať sa.
Po zaregistrovaní a vytvorení konta (už to bolo dosť dávno - takže neviem presne, ale malo by ti do e-mailu prísť buď potvrdenie, alebo heslo) - sa dostaneš cez Prihlásenie do WEBCENTRA na svoje konto a tam máš všetko pekne rozpísané - tvoje zákaznícke číslo (to býva i na faktúre), prehľad záloh, číslo tvojho elektromeru, spotreba el. energie (spriemerenovaná podľa minulého roku - môžeš si porovnávať, akú si mala a dokonca pekne graficky), faktúry - prehľad zaplatenia - môžeš si nastaviť aj elektronickú faktúru, môžeš si zmeniť zálohové platby.

U mňa to robí 18% pokles spotreby....
bettylou
17.04.17,17:29
to som našla, síce mi to trvalo.. :D, ale nemám tam nikde či mám preplatok alebo nedoplatok, len porovnanie spotreby, tiež pokles
misoft
17.04.17,18:22
No práve..... tam viem, že mám úsporu, takže mi to logicky dáva - bude preplatok (zaplatil som za viacej, ako som spotreboval) - ale skutočný preplatok ukáže až faktúra - a tá mešká a mešká a mešká.......
Robia si z nás banku - prachy, ktor sú naše, oni využívajú, nám za to ani úroky neplatia..... my prakticky úverujeme energetikov, distribučky....