PPIZI
18.04.17,15:03
nakupila som na FB stranke OBUV SK, myslela som si, že su ferový ked maju tolko sledovatelov a podobne, no nie! poslali mi totálne šmejdové tenisky , zlu velkost, zlu farbu, zlú kvalitu!! ked som to chcela riešiť s obchodom jednoducho si ma zablokovali :) preto dávajte si pozor!! obchod na FB Obuv sk, a odoslané to bolo z mena Pavol Jančov, Tulská 17, ZVOLEN!, obohatili sa o 20€! ešte že som nepriša o velký balík penazí ale nakolko mám 18 rokov nikde nepracujem iba študujem je to dosť :(
Neberem to hned ako seriozny obchod, no viac krát som za menej penazí aj cez FB nakupila super tovar :)
mareko
18.04.17,15:31
Na FB sú najmenej poctivé práve "firmy", ktoré majú názvy, ktoré sa tvária ako "rádoby" veľké seriózne firmy. To je podstata ich podvodov. Ponúkajú šmejdový tovar zakúpený cez alliexpres ( v lepšom prípade) prípadne z Ukrajiny a pod., uverejnia pekné obrázky, nikdy nie reálne fotky, zaklincujú to prijateľnou (nie vysokou a nie podozrivo nízkou) cenou ...no a kupujúci to spapá aj s návnadou :( . Ber to ako celkom lacný kurz, ako sa nenechať v budúcnosti obrať o stovky či tisícky Eur.
jslancik
18.04.17,16:01
predpokladám, že nikto taký na tej adrese nebýva. a ak býva, tak to s ním nič nemá.

Ber to ako lacné školné. A pouč sa, že cez FB "stránky" sa nič nemá kupovať...
arizona
18.04.17,17:27
Ako moze niekto povazovat za seriozny obchod nejaku FB stranku, kde nenajdes ani len kontakt na majitela a predavajuceho? A podobne,dolezite udaje???

Sa necuduj, ze si naletel podvodnikom...mozes sa akurat poucit do buducna a dat podnet na SOI,nech si na nich posvietia ...
kopretinka
19.04.17,06:04
čo bude podávať,aký podnet,na koho,na vymyslené meno,z ktorého bol balík zaslaný? tá strránka tam nemá žiadne údaje ako IČO atď
Pavol5
28.04.17,13:47
O niečom podobnom som počul a je pravda, že takéto podvody sa dejú. To za nás nebolo ... Internet je hold mocný.